رئیس سازمان بهزیستی کشور: افزایش مستمری مددجویان در سال جاری/ در حال حاضر یک میلیون نفر مستمری دریافت می‌کنند

0

رئیس سازمان بهزیستی کشور از تامین اعتبار افزایش مستمری مددجویان این نهاد در سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بهزیستی ، «وحید قبادی دانا» رئیس سازمان بهزیستی کشور در مراسم جشن معلولان سادات تهرانی، گفت: سازمان تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب به معلولان خواهد داشت و در این بخش برنامه‌های متعددی پیش بینی شده است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور به افزایش مستمری مددجویان بهزیستی اشاره کرد و ادامه داد: یک میلیون و ۴۵۰ هزار نفر تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور هستند که از این تعداد حدود یک میلیون نفر مستمری دریافت می‌کنند و جامعه هدف ما شامل معلولان در گروه‌های مختلف معلولیت، زنان سرپرست خانوار و… است.

وی از تخصیص اعتبار افزایش مستمری مددجویان بهزیستی در سال جاری خبر داد و گفت: این اعتبار از سوی سازمان مدیریت تامین شده است.

قبادی دانا در مورد زمان پرداخت افزایش مستمری مددجویان، گفت: هر زمانی که شیوه‌نامه اجرا ابلاغ شود نسبت به پرداخت افزایش مستمری‌ها اقدام خواهیم کرد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در پاسخ به این سوال که مستمری‌ها چند درصد افزایش پیدا می‌کند، گفت: هنوز درصد افزایش مشخص نشده و منتظر شیوه‌نامه اجرایی آن هستیم. چنانچه این شیوه‌نامه با تاخیر ابلاغ شود به طور حتم مابه‌التفاوت افزایش مستمری‌ها از ابتدای سال محاسبه و برای چند ماه یکجا پرداخت می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.