مرور رده

ورزشی

مرحله نیمه نهایی رقابت‌های والیبال جام رمضان در سمنان

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز،در این رقابت‌ها تیم بیمه آسیا با نتیجه ۳ بر صفر مقابل ایمن سازان به برتری دست یافت و مسابقه تیم‌های اورنگ برج وآروین بهسازان هم با نتیجه ۳ بر ۲ به سود اورنگ برج پایان یافت. چهارشنبه ۳۰ فروردین تیم‌های بیمه آسیا و اورنگ برج در مرحله نهایی و تیم‌های آروین بهسازان و ایمن سازان در رده بندی به مصاف هم می‌روند. در مسابقات والیبال جام رمضان سمنان ۸ تیم در دوگروه به میدان رقابت رفتند.

ملی پوش تکواندو استان سمنان عازم چین شد

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز،تیم ملی تکواندو ایران در ۲ گروه مردان و زنان برای حضور در نخستین مرحله از رقابت‌های گرنداسلم در سال ۲۰۲۳ راهی چین می‌شود. رقابت‌های گرنداسلم چین یکی از مسیر‌های کسب سهمیه المپیک است که طبق اعلام فدراسیون جهانی در سال ۲۰۲۳، ۲ مرحله برگزار خواهد شد و نفرات برتر هر وزن در مجموع ۲ مرحله جواز حضور در بازی‌های المپیک پاریس ۲۰۲۴ را کسب خواهند کرد..

پایان مسابقات تنیس استان سمنان

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز،️در این رقابت ها ، پریسا شکاری و سوگند عالیشاهی در بخش بانوان به ترتیب اول و دوم شدند در سطح A آقایان ، رهام عربشاهی و شایان جلالی سکو‌های اول و دوم را گرفتند و در سطح B میثم نژادلو و میلاد عرب عامری اول و دوم شدند. این رقابت‌ها رتبه بندی استانی داشت

دختر رزمی کار سمنانی بر سکوی سوم آسیا ایستاد

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز،الینا صفاجو رزمی کار سمنانی در رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا که به میزبانی کشور ازبکستان درحال برگزاری است ، در وزن منهای ۵۹ کیلوگرم کومیته جوانان به میدان رفت . او در گام نخست «موروزاو» از قرقیزستان را از پیش رو برداشت و با قبول شکست مقابل «باکیروا» از قزافستان به دیدار رده بندی راه یافت و با پیروزی برابر حریف اردنی صاحب گردن آویز برنز شد. مسابقات کاراته قهرمانی آسیا در رده‌های سنی مختلف تا ۲۹ آذر به میزبانی تاشکند ازبکستان برگزار می شود.

نگاهی به تاریخ ورزش سمنان در نمایشگاه عکس

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز،در نمایشگاه عکس‌های ورزشی که متعلق به تیم‌های ورزشی دهه‌ی زمانی ۴۰ و ۵۰ در سمنان است نزدیک به ۱۵۰ عکس جمع آوری شده، ولی به دلیل محدویت مکان فقط ۴۰ عکس مورد بازدید قرار گرفته است.

راهیابی شاهرود به مسابقات کشوری تنیس روی میز

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز،در این رقابت ها تیم شاهرود با دستیابی به مقام قهرمانی به مسابقات قهرمانی تنیس روی میز کشور راه یافت در بخش انفرادی هم مهدی بهمنی فرد از گرمسار مقام اول را کسب کرد؛ معین اسدی و امیر قادری از شاهرود به ترتیب دوم و سوم شدند

اختصاص اعتبار ویژه برای توسعه ورزشی در دامغان

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز،ملا رمضانی مدیرکل طرح و برنامه ریزی وزارت ورزش و جوانان در جلسه بررسی مشکلات پروژه‌های نیمه تمام ورزشی دامغان گفت : این اعتبار برای احداث و تکمیل ۴ زمین چمن مصنوعی، مرمت سالن حمزه سیدالشهدا و سالن والیبال انقلاب دامغان هزینه می شود.

کوراش کار شاهرودی قهرمان جهان شد

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز،در دومین روز از سیزدهمین دوره رقابت‌های کوراش قهرمانی جهان در پونام هند، دنیا آقایی کوراش کار شاهرودی در وزن منهای ۷۰ کیلوگرم به مدال طلا دست یافت. دنیا آقایی در فینال این مسابقات با برتری مقابل "بزوروآ" از ازبکستان به مدال طلا دست یافت. در این وزن ورزشکارانی از هلند و تایپه به صورت مشترک سوم شدند.