مرور رده

ورزشی

حضور کاراته کا‌های سمنان در مسابقات کشوری

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز،در این مسابقات که با عنوان «جام ولایت» به میزبانی سپاه انصارالحسین (ع) همدان با شرکت ۲۵۰ نفر ازحضور کاراته کا‌های سمنان در مسابقات کشوری بسیجیان سراسر کشور برگزار می‌شود، سیدمهدی میرعمادی، سیدامیررضا موسوی، سینا فولادی، علیرضا عالیشاه، یاسین رضایی و حیدرعلی پوررضا از استان سمنان حضور دارند. ایجاد هم افزایی بین بسیجیان و نمایش ارزش سلامتی و معنویات است و بسیجیان شرکت‌کننده از اهداف برگزاری این مسابقات است.

راهیابی دانشجوی سمنانی به اردوی انتخابی تیم ملی بدمینتون

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز،کلانتری، سرپرست اداره تربیت‌ بدنی دانشگاه سمنان اظهار کرد: متین مقیمی، دانشجوی رشته مهندسی عمران دانشگاه سمنان و دارنده مدال برنز پانزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور موفق شد به اردوی انتخابی تیم ملی بدمینتون دانشجویان راه یابد. وی افزود: مرحله نهایی مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون دانشجویان (دختر و پسر) ۱۷ و ۱۸ خرداد در دانشگاه تهران برگزار می‌شود. سرپرست اداره تربیت‌بدنی دانشگاه سمنان خاطرنشان کرد: ملی‌پوشان خود را برای حضور در فستیوال ورزش‌های دانشگاهی که شهریورماه امسال در کشور…

درخشش دختران تکواندوکار سمنان در مسابقات تیم ملی

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز،مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان در تهران برگزار شد و در پایان از استان سمنان سعیده نصیری در وزن منهای ۴۶ کیلوگرم و غزل سلطانی در وزن منهی ۴۹ کیلوگرم قهرمان شدند. سعیده نصیری پیش از این رقابت‌ها در ترکیب نهایی تیم ملی قرار گرفته است و بر اساس تصمیم کادر فنی نفرات اعزامی به رقابت‌های قهرمانی جهان به زودی معرفی خواهند شد. هدایت تیم ملی تکواندو برعهده مینو مداح به عنوان سرمربی است؛ مهروز ساعی و فاطمه نعمتی به عنوان مربی وی را یاری می‌کنند. بیست و…

مرحله نیمه نهایی رقابت‌های والیبال جام رمضان در سمنان

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز،در این رقابت‌ها تیم بیمه آسیا با نتیجه ۳ بر صفر مقابل ایمن سازان به برتری دست یافت و مسابقه تیم‌های اورنگ برج وآروین بهسازان هم با نتیجه ۳ بر ۲ به سود اورنگ برج پایان یافت. چهارشنبه ۳۰ فروردین تیم‌های بیمه آسیا و اورنگ برج در مرحله نهایی و تیم‌های آروین بهسازان و ایمن سازان در رده بندی به مصاف هم می‌روند. در مسابقات والیبال جام رمضان سمنان ۸ تیم در دوگروه به میدان رقابت رفتند.

ملی پوش تکواندو استان سمنان عازم چین شد

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز،تیم ملی تکواندو ایران در ۲ گروه مردان و زنان برای حضور در نخستین مرحله از رقابت‌های گرنداسلم در سال ۲۰۲۳ راهی چین می‌شود. رقابت‌های گرنداسلم چین یکی از مسیر‌های کسب سهمیه المپیک است که طبق اعلام فدراسیون جهانی در سال ۲۰۲۳، ۲ مرحله برگزار خواهد شد و نفرات برتر هر وزن در مجموع ۲ مرحله جواز حضور در بازی‌های المپیک پاریس ۲۰۲۴ را کسب خواهند کرد..

پایان مسابقات تنیس استان سمنان

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز،️در این رقابت ها ، پریسا شکاری و سوگند عالیشاهی در بخش بانوان به ترتیب اول و دوم شدند در سطح A آقایان ، رهام عربشاهی و شایان جلالی سکو‌های اول و دوم را گرفتند و در سطح B میثم نژادلو و میلاد عرب عامری اول و دوم شدند. این رقابت‌ها رتبه بندی استانی داشت

دختر رزمی کار سمنانی بر سکوی سوم آسیا ایستاد

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز،الینا صفاجو رزمی کار سمنانی در رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا که به میزبانی کشور ازبکستان درحال برگزاری است ، در وزن منهای ۵۹ کیلوگرم کومیته جوانان به میدان رفت . او در گام نخست «موروزاو» از قرقیزستان را از پیش رو برداشت و با قبول شکست مقابل «باکیروا» از قزافستان به دیدار رده بندی راه یافت و با پیروزی برابر حریف اردنی صاحب گردن آویز برنز شد. مسابقات کاراته قهرمانی آسیا در رده‌های سنی مختلف تا ۲۹ آذر به میزبانی تاشکند ازبکستان برگزار می شود.

نگاهی به تاریخ ورزش سمنان در نمایشگاه عکس

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز،در نمایشگاه عکس‌های ورزشی که متعلق به تیم‌های ورزشی دهه‌ی زمانی ۴۰ و ۵۰ در سمنان است نزدیک به ۱۵۰ عکس جمع آوری شده، ولی به دلیل محدویت مکان فقط ۴۰ عکس مورد بازدید قرار گرفته است.