نخستین همایش خورشیدبانان گمنام برگزار می‌شود/ تجلیل از زحمتکشان بخش تولید برق کشور

نخستین همایش خورشیدبانان گمنام صبح فردا به منظور تجلیل از زحمتکشان بخش تولید برق کشور در سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز،حسین طارمی، مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادرتخصصی برق حرارتی با اشاره به موفقیت غرورآفرین خانواده صنعت برق در گذر موفق از پیک مصرف برق تابستان امسال، گفت: بخش تولید برق به پشتوانه کارکنان صادق، متعهد و از خودگذشته با وجود تحریم‌های ظالمانه، نقش موثری در دست‌یابی به خودکفایی در تولید، کاهش وابستگی اقتصادی و ساخت قطعات نیروگاهی در داخل کشور ایفا کردند.

وی تاکید کرد: کارگران و مهندسان صنعت برق به عنوان یکی از ارزشمندترین اقشار جامعه و نیروی فعال در نیروگاه‌های کشور نقش محوری در دست‌یابی به اهداف کلان و برنامه‌های مصوب وزارت نیرو به ویژه برنامه‌های سالانه عبور موفق از اوج بار مصرف، رشد تولید و افزایش بهره‌وری را بر عهده دارند.

طارمی ادامه داد: از این رو در نظر است با برپایی اولین همایش خورشیدبانان گمنام(زحمتکشان بخش تولید برق) از کارگران و کارشناسان نیروگاه‌های سراسر کشور تقدیر به عمل آورده و مشوق این عزیزان باشیم تا در آینده همچنان با تکیه بر استعدادها و توانمندی‌های خود در این مسیر، ثابت قدم و استوار باشند.

روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق نکا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.