قائم مقام شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی مازندران: روحانیت مبارز راس هرم شورای وحدت است/ شورای وحدت به دنبال نماینده مجلس قوی برای حل مشکلات مردم است

قائم مقام شورای وحدت انقلاب اسلامی مازندران روحانیت را در راس هرم شورای وحدت انقلاب اسلامی دانست.

0

به گزارش مهدی پورعرب خبرنگار حوزه سیاسی و اجتماعی پايگاه خبری”سبزالبرز” از ساری، محمد کریمی چلمیانی در نشست خبری پیش از ظهر امروز با خبرنگاران، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد شفیعی ریاست شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی مازندران،با تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه و میلاد باسعادت حضرت بقیه الله الاعظم(عج الله) با اعلام برنامه ها و معرفی نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی،اصحاب رسانه را سکاندار جبهه فرهنگی و یکی از اهداف شورای وحدت را “وحدت” بین همه جریان های انقلاب اسلامی دانست و گفت: ما در شورای وحدت به دنبال نماینده مجلس قوی برای حل مشکلات مردم و تحول آفرینی در کشور هستیم.

وی همچنین با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری(مدظله) که “مجلس در راس همه امور است” افزود: بر اساس منویات حضرت آقا شورای وحدت انقلاب اسلامی حول چهار راهبرد امنیت،مشارکت،رقابت و سلامت در انتخابات حرکت می‌کند.

این مسوول مجلس را یکی از مراکز مهم و حساس تصميم گيري در کشور برشمرد و تصریح کرد: شورای وحدت انقلاب اسلامی به دنبال مجلس و نمایندگان انقلابی،با تصویب قانون تأثیرگذار است تا در مواقع حساس، کشور را از بن بست و مشکلات احتمالی نجات دهد.

کریمی در ادامه با بیان اینکه در تهران ۴۰ حزب و در استان حدود ۲۰ حزب شناسنامه دار فعالیت دارند،وحدت بین جریان های سیاسی انقلاب را یکی از مهمترین رویکرد شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: تمام تلاش شورای وحدت این است که افرادی شایسته و دارای تخصص و انقلابی را انتخاب و معرفی نماید که بتوانند در جهت رفع مشکلات و ارتقای سطح توسعه کشور تلاش کنند.

قائم مقام شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی مازندران لیست منتخب این شورا را برای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری به شرح ذیل اعلام کرد:

۱_ در حوزه انتخابیه شرق استان شهرستان های گلوگاه،بهشهر و نکا: غلامرضا شریعتی

۲_در حوزه انتخابیه ساری و میاندورود: منصور علی زارعی،علی بابایی کارنامی و عبدالرضا بابایی

۳_در حوزه انتخابیه قائم‌شهر،جویبار و سوادکوه:کمال علیپور،عبدالرضا دادند و مصطفی معلمی

۴_در حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار: علی اصغر باقرزاده

۵_در حوزه انتخابیه بابل: حسن حسن نتاج و فرهاد فرزادی

۶_در حوزه انتخابیه آمل: بهروز عیسی زاده

۷_در حوزه انتخابیه نور و محمود آباد: عبدالوحید فیاضی

۸_در حوزه انتخابیه نوشهر،چالوس و کلاردشت : رضا علیخانی

۹_و نیز در حوزه انتخابیه رامسر، تنکابن و عباس آباد: علی شمس مورد حمایت شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی قرار دارند.

کریمی در ادامه با پاسخ به سؤالات متعدد خبرنگاران، منتخبین شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی،برای ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از استان مازندران را آقایان: آیت‌الله محمد باقر محمدی لایینی، آیت‌الله سید صادق پیشنمازی، آیت‌الله علی معلمی و آیت‌الله اردشیر لاریجانی آملي اعلام کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد شفیعی ریاست شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی مازندران با اشاره به حساس بودن انتخابات این دوره و تزریق یأس و ناامیدی دشمنان انقلاب اسلامی به ملت شریف ایران گفت: شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی با بکارگیری نیروهای متخصص از میان کاندیداهای تایید صلاحیت شده‌ با فراخوان از همه این عزیزان،به لیست نهایی رسید و افرادی را انتخاب و معرفی کرد که دارای تخصص، مقبولیت مردمی و توانمند در پیگیری امور و مشکلات جامعه باشند.

گفتنی است “امنیت” ،”مشارکت” ،”رقابت” و “سلامت” چهار مؤلفه شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی بر اساس منویات مقام معظم رهبری(مدظله) دربکارگیری نیروهای انقلاب برای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری است.

شایان ذکر است استان مازندران در این دوره از انتخابات ۹ حوزه انتخابیه، ۱۲ کرسی در مجلس شورای اسلامی و چهار کرسی در مجلس خبرگان رهبری دارد.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری تاریخ ۱۱ اسفند ماه روز جمعه این هفته همزمان با سراسر کشور، در استان مازندران برگزار می‌شود.

گزارش و تصاویر: مهدی پورعرب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.