سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن: ایران هدف خاصی برای ما است

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، بلن،‌ سرمربی فرانسوی تیم ملی والیبال ژاپن پیش از شروع لیگ ملت‌های ۲۰۲۳ اظهار داشت: در فاصله چند روز تا آغاز لیگ ملت‌ها، ۲ بازی تدارکاتی مقابل لهستان برگزار خواهیم کرد که برای ما اهمیت زیادی دارد تا ریتم گروهی خود را پیدا کنیم.

 

سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن ادامه داد: لهستان، تیمی سطح بالا با بازیکنان خوب است که کار گروهی فوق‌العاده‌ای از خود نشان می‌دهند. پس از بازی مقابل لهستان، ارزیابی دقیقی از شرایط آمادگی بازیکنان به دست خواهیم آورد.

 

بلن تصریح کرد: هدف ما فقط حضور در لیگ ملت‌ها نیست بلکه می‌خواهیم نتایج قابل قبولی هم کسب کنیم. لیگ ملت‌ها در رنکینگ جهانی، بسیار مهم است و بهترین تورنمنت برای آماده شدن پیش از مسابقات انتخابی المپیک است.

 

او در مورد میزبانی ژاپن در هفته نخست VNL گفت: بازی‌های هفته نخست برای ما اهمیت زیادی دارد چون باید در مقابل تماشاگران خودی، بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذاریم و امتیازی از دست ندهیم.

 

سرمربی پیشین تیم ملی فرانسه درباره تقابل با ایران در بازی نخست افزود: ایران، هدف خاصی برای ماست. ما با پیروزی مقابل ایران، باید برتری خود را در آسیا تثبیت و حفظ کنیم.

 

برنامه بازی‌های ایران در هفته نخست به شرح زیر است:

 

سه‌‌شنبه ۱۶ خرداد: ایران – ژاپن

پنجشنبه ۱۸ خرداد: ایران – لهستان

شنبه ۲۰ خرداد: ایران – چین

یکشنبه ۲۱ خرداد: ایران – اسلوونی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.