علیپور: در بدترین زمان ممکن مصدوم شدم/ قلعه‌نویی ثابت کرد لیگ برتر را می‌بیند

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، علی علیپور در دیدار هفته بیستم لیگ برتر پرتغال مقابل فامالیکائو، از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و تست‌های پزشکی نشان داد که رباط صلیبی این بازیکن پاره شده است. حالا حدود ۵۰ روز از این مصدومیت می‌گذرد و علیپور امیدوار است که پرقدرت‌تر از این فصل به میادین فوتبال برگردد. او در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم به سؤالات مختلف پاسخ داده است که مشروح آن در زیر می‌آید:

 وضعیت فعلی‌ات چطور است؟
حدود ۵۰ روز پیش مصدوم شدم و بعد از تست‌هایی که پشت سر گذاشتم، در نهایت مشخص شد که رباط صلیبی‌ام پاره شده است. ۱۰ روز بعد از این اتفاق در شهر پورتو زانویم را جراحی کردم و حالا هم مراحل درمانی را پشت سر می‌گذارم. در آن صحنه که مصدوم شدم، زانویم صدایی نداد و حتی دوباره به زمین رفتم، اما درد داشتم و دیگر نتوانستم بازی کنم.

 قبول داری که در بدترین زمان ممکن مصدوم شدی؟
بله، من وضعیت خوبی داشتم، ولی متأسفانه در بدترین زمان مصدوم شدم. امسال واقعاً بدشانسی آوردم و در ابتدای فصل هم از ناحیه همسترینگ مصدوم شدم و دو ماه از میادین دور بودم. الان دیگر به گذشته فکر نمی‌کنم و می‌خواهم فصل بعد پرقدرت‌تر از گذشته به میادین برگردم. آرزو می‌کنم هیچ ورزشکاری با این مصدومیت‌های سخت مواجه نشود.

 این اولین بار بود که با پارگی رباط صلیبی مواجه شدی؟
بله.

برنامه‌ات برای فصل بعد چیست، آیا قرار است از ژیل ویسنته جدا شوی؟
من یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارم و الان فقط به این فکر می‌کنم که این دوران را پشت سر گذاشته و به آمادگی کامل برسم.

در نیم‌فصل هم بحث حضور تو در پرسپولیس مطرح شد، آیا آنها پیشنهاد رسمی دادند؟
صحبت‌هایی شده بود، ولی پیشنهاد رسمی به باشگاه ما نرسید. من تحت قرارداد ژیل ویسنته هستم و باشگاه هم بعید بود که رضایت‌نامه بدهد. از طرفی خودم هم در شرایط خوبی قرار داشتم و می‌خواستم در اروپا بمانم.

در مورد انتخاب امیر قلعه‌نویی به‌عنوان سرمربی جدید تیم ملی چه صحبتی داری؟
قلعه‌نویی در این سال‌ها خودش را ثابت کرده و یک مربی باتجربه و کارنامه‌دار است. لیست تیم ملی هم ثابت کرد که او لیگ برتر را می‌بیند و قطعاً بازیکنان لیگ برتری هم نسبت به گذشته انگیزه بیشتری خواهند داشت تا خودشان را نشان داده و برای حضور در لیگ برتر شانس داشته باشند.

 امیدوار هستی که در آینده به تیم ملی دعوت شوی؟
بله، قطعاً امیدوار هستم و دوست دارم پیراهن تیم ملی کشورم را بر تن کنم.

تسنیم: در مورد بازی‌های لیگ برتر صحبت کن. فکر می‌کنی کدام تیم قهرمان لیگ شود؟
رقابت بین سه تیم واقعاً فشرده است و چیزی قابل پیش‌بینی نیست، ولی امیدوارم در نهایت پرسپولیس جام را بالای سر ببرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.