مشخص شدن حریفان ایران در رقابت‌های تنیس کمتر از ۱۴ سال

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، مراسم قرعه‌کشی این مسابقات برگزار شد که طی آن تیم ملی تنیس دختران کشورمان با کره، تایلند و نپال همگروه شد. بر اساس برنامه زمان‌بندی دختران تنیسور ایران در نخستین دیدار خود به مصاف کره خواهند رفت و در روز دوم و سوم نیز به ترتیب مقابل تیم های تایلند و نپال صف‌آرایی خواهند کرد.

 

در این دوره از مسابقات که با حضور ۱۶ تیم برگزار می‌شود، سه تیم اول جواز حضور در مسابقات جهانی را به دست خواهند آورد. از هر گروه ۲ تیم جواز حضور در جمع ۸ تیم برتر را به دست آورده و تیم‌های سوم نیز برای رقابت و کسب جایگاه نهم تا دوازدهم به مصاف هم خواهند رفت. تیم‌های چهارم نیز برای حضور در رده‌های سیزدهم تا شانزدهم رقابت خواهند کرد. این مسابقات به میزبانی کوچینگ مالزی از فردا آغاز خواهد شد.

 

 

تیم تنیس دختران کشورمان صبح امروز یک جلسه تمرین را در دستور کار خود قرار داد و عصر امروز نیز جلسه‌ تمرینی ۲ ساعته را در برنامه دارد. بعد از این مسابقات دختران و پسران نوجوان تنیس ایران باید در مسابقات سطح یک تنیس آسیا که به میزبانی هند و از۱۳ تا بیست و ششم فروردین ماه در شهر اودیشا برگزار می شود، شرکت کنند.

 

هانا شعبان‌پور، آیلین محمدیان فرد،عسل فرحبدنیا با هدایت فوزیه زحمت پیشه و به سرپرستی فرشاد صفتی در این رویداد حضور دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.