خودرو آریا با گارانتی ۵ ساله عرضه خواهد شد

مدیر عامل شرکت سایپا گفت: سایپا هم برای خودروی آریا برنامه‌ریزی کرده که با افزایش شرایط کیفی این خودرو گارانتی آن را در زمان عرضه به ۵ سال برساند.

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز،آقای تیموری گفت: ۹۰ درصد خودروهای کشور توسط ایران خودرو و سایپا تولید می شود توصیه من به شما این است که در این ایام هم به خودروهای مونتاژی ساخت خارج هم امداد رسانی کنید.

او گفت:در حال حاضر ۲۷ میلیون خودرو در جاده‌ای کشور داریم و رسالت ما این است که کیفیت خودروها را افزایش دهیم. زمانی که استاندارد و گارانتی خودرو ۵ ساله می شود به طبع کیفیت خودرو سازی هم افزایش می یابد.

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا گفت: بیش از ۲۵ میلیون خودرو در کشور بدون گارانتی در جاده‌ ها تردد دارند ما امیدواریم گارانتی برخی از محصولات ۵ ساله شود.  رسالت ما در خودروسازی باید به سمت کیفیت برود ما هرچه قدر به کیفیت توجه کنیم باعث افزایش محصولات ما می شود.

او افزود: خوشبختانه در ماه های اخیر عرضه لوازم یدکی به بازار بیش از ۳۰۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته و این لوازم بر اساس استاندارد تولید و با قیمت مناسب ارائه شده است لذا در این زمینه مشکل خاصی وجود ندارد.

تیموری گفت: مدیریت زنجیره تامین در کل کشور یکی از بخش‌هایی است که نیاز به بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین در آن وجود دارد. به نحوی که با رشد استانداردها و تکنولوژی قطعات نیاز صنعت به قطعات های‌‌تک و الکترونیکی بیشتر شده و استفاده از فناوری‌های نوین اجتناب‌ناپذیر است.

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا افزود: افزایش کیفیت محصولات باعث افزایش مدت زمان گارانتی محصول می‌شود و این برای خودروساز مناسب است، چرا که مدت زمان بیشتری خودرو را در شبکه گارانتی خود دنبال می‌کند.

او گفت: بر همین اساس سایپا هم برای خودروی آریا برنامه‌ریزی کرده که با افزایش شرایط کیفی این خودرو گارانتی آن را در زمان عرضه به ۵ سال برساند و این خودرو با شرایطی که دارد کاملا قابل رقابت با خودروهای روز دنیا است چرا که برای این خودرو از یکی از بهترین قوای محرکه استفاده خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.