تزریق اسکناس‌های ۲۰۰ هزار تومانی در دستگاه‌های خودپرداز

اسکناس‌های ۲۰۰ هزار تومانی به خودپرداز‌های برخی بانک‌ها افزوده شده است.

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز،پژولیده رییس کمیسیون هماهنگی بانک‌های مازندران گفت: تزریق اسکناس‌های ۵۰ هزار ریالی به خودپرداز‌ها متوقف شده و اسکناس ۱۰۰ هزار ریالی نیز در تعداد کمی از خودپرداز‌های شعب بانک قابل دسترسی است.

او با بیان اینکه توقف تزریق این اسکناس‌های از سوی بانک مرکزی موجب شد تا بانک‌ها به تزریق چک پول‌ها با مبالغ بالاتر روی آورند، افزود: چک پول‌های ۲ میلیون ریالی به برخی از خودپرداز‌های شعب بانک ملی هم اکنون تزریق شده است و بتدریج به خودپرداز‌های دیگر بانک‌های شعب اصلی استان نیز افزوده می‌شود.

پژولیده ادامه داد: بر اساس دستورالعمل بانک مرکزی که دو روز قبل به ما اعلام و احتمالا به سایر بانکها نیز ابلاغ شده است، بانکها می توانند ۳۰ درصد از خودپردازها را تا یک کاست با اسکناس های۲۰۰ هزار تومانی تزریق کنند.

رییس کمیسیون هماهنگی بانک‌های مازندران ادامه داد: بانک‌های استان در روز‌های پایانی سال و آغاز سال نو آماده خدمات رسانی به شهروندان است.

او با بیان اینکه بمنظور خدمات رسانی بهتر به شهروندان ساعت کاری بانک‌ها در روز‌های پایانی سال از ۷و ۳۰ دقیقه تا ۱۷ خواهد بود افزود: بانک‌های استان روز‌های تعطیل ۲۹ اسفند امسال و ۲ و ۳ فروردین سال آینده نیز از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ برای ارایه خدمات بانکی باز هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.