وزارت راه ۳ هزار میلیارد تومان برای تکمیل آزاد راه شمالی کرج اختصاص می‌دهد

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر ضرورت زمانبندی و برنامه ریزی دقیق برای پیشبرد پروژه کنارگذر شمالی کرج، گفت: این پروژه برای تکمیل به مجموع شش هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که وزیر راه و شهرسازی تقبل ۵۰ درصد از اعتبارات را به عهده گرفته‌است.

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز،خیرالله خادمی در جلسه بررسی روند پیشرفت پروژه کمربندی شمالی کرج که روز دوشنبه ۲۲ اسفند در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش‌های استاندار البرز برای گره‌گشایی از مسیر این آزادراه و رفع تعارض‌های چندین ساله، افزود: وزیر محترم راه و شهرسازی در بازدیدی که در اسفند ماه امسال از پروژه داشتند، برای حل موانع اعتباری، دستور ویژه ای داده است.

وی با تاکید بر ضرورت زمانبندی و برنامه ریزی دقیق برای پیشبرد پروژه، ادامه داد: این پروژه برای تکمیل به مجموع شش هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که وزیر محترم راه و شهرسازی تقبل ۵۰ درصد از اعتبارات را به عهده گرفته است.

خادمی گفت: این توافق، طی نامه ای باید به هیات دولت برسد و مصوبه لازم دریافت شود و البته باید اعتبار مورد نیاز باقی مانده باید از سوی شهرداری تامین شود.

وی افزود: در این راستا سهم دولت به شکل ترکیبی اعم از نقدی، اوراق و زمین پرداخت می شود تا موانع مالی برطرف شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: باید اختلاف نظرهای شهرداری و پیمانکار حل و فصل شود چراکه عدم تعامل و هم افزایی، سرعت تکمیل پروژه را کند می‌کند.

وی افزود: در خصوص پل بی صفر نیز از طریق مناقصه و طبق قانون، پیمانکار پروژه انتخاب خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.