کشف کالای قاچاق به ارزش ۶۱۰ میلیون ریال در قزوین

رئیس پلیس آگاهی استان قزوین از کشف 610 میلیون ریال انواع کالای خارجی قاچاق و دستگیری پنج نفر در این خصوص در قزوین خبر داد.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، آرش مرادی در گفت‌وگویی اظهار داشت: مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هنگام گشت‌زنی در عوارضی آزادراه قزوین – زنجان به یک دستگاه پژو ۴۰۵ مشکوک و خودرو را متوقف کردند.

وی ادامه داد :در بازرسی مأموران از خودرو تعداد یک هزار و ۴۱۶ ثوب روسری کشف و دو نفر در این خصوص دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان قزوین مطرح کرد: در اقدامی دیگر مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان در آزادراه قزوین با متوقف ساختن خودرو پژو ۴۰۵ و بازرسی از آن تعداد ۴۵۰ ثوب انواع البسه بچگانه کشف و یک نفر را هم در این خصوص دستگیر کردند.

مرادی یادآور شد: کشف ۳۶ دستگاه جارو برقی خارجی قاچاق از یک دستگاه خودروی وانت پیکان در عوارضی آزادراه قزوین – زنجان و دستگیری دو نفر در این خصوص از دیگر اقدامات مأموران آگاهی در راستای مبارزه با قاچاق کالای خارجی بوده است.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به ارزش ۶۱۰ میلیون ریالی کالای قاچاق کشف شده برابر اعلام کارشناسان تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به اداره‌کل تعزیرات حکومتی استان قزوین معرفی شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.