کسب مقام نائب قهرمانی گیلان در مسابقات رده سنی ۸ تا ۱۸ سال کشور / شطرنج در دوره مدیریتی استاد رهنما به آرامش رسیده است

رئیس هیئت شطرنج استان گیلان از نائب قهرمانی شطرنج بازان گیلانی در مسابقات رده سنی 8 تا 18 سال کشور خبر داد.

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز کیومرث بیات در گفت‌وگویی، بابیان اینکه شطرنج‌بازان گیلانی با کسب هفت مدال موفق به کسب نائب قهرمانی رده سنی کشور شدند گفت : در این مسابقات آینده سازان گیلانی موفق به کسب چهار مدال طلا ، دو نقره و یک برنز شد.

وی ادامه داد : آریا امیدی ، ماهان رمضانی ، عسل ابراهیمی و سحر معصومی موفق شدند گردن آویز طلا را از آن خود کنند . باراد یگانگی و سینا رضایی پور موفق به کسب مدال نقره شده و آوا یزدانی هم برنز این بازی ها را از آن خود کرد.

بیات با بیان اینکه چند شطرنج باز گیلانی بدلیل پوئن شکنی از کسب مدال محروم شد تصریح کرد: گیلان بعد از تهران در این رقابت ها به مقام دومی دست یافت . سال گذشته نیز در این مسابقات به مقام دومی دست یافته بودیم .

وی در پایان موفقیت های شطرنج را مرهون حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان گیلان دانسته و بیان داشت: شطرنج گیلان در دوره مدیریت ایشان رشد غرورآفرینی داشته است و کشتی شطرنج به ساحل آرامش رسیده است . برخی تهمت هایی که به ایشان زده می شود نشات گرفته از این است که این شخصیت وارسته ورزش گیلان اهل باج دادن نیست و از این رو برخی عامدانه سعی در تخریب ایشان دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.