دومین محموله صادراتی مازندران در راه آمریکا است

رئیس اتاق بازرگانی مازندران گفت: دومین محموله کالاهای استان به آمریکا صادر می شود و گواهی های لازم آن صادر شده است.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، عبدالله مهاجر  در نشست با سفیر روسیه و فعالان اقتصادی با اظهار اینکه کالاهای استان به آمریکا نیز صادر می شود گفت: دومین محموله از محصولات لبنی از استان به آمریکا صادر می شود و گواهی های لازم برای آن صادر شده است.

وی با اشاره به ظرفیت های تجاری و تولیدی بین روسیه و مازندران، خواستار رفع مشکلات تجاری بین روسیه و مازندران گفت: امور گمرکی از مسائل مهم بین ایران و روسیه است زیرا از حوزه ها مهم و قوی استان مازندران حوزه کشاورزی است و باید مسائل گمرکی ان رفع شود.

وی خواستار تسهیل و رفع موانع تجاری مازندران – روسیه شد و گفت: رقابت بخشی از تجارت را تشکیل می دهد و باید جایگاه واقعی خود را در این حوزه پیدا کنیم.

مهاجر، از مازندران به عنوان یکی از استان های بالقوه یاد کرد و گفت: مازندران از طریق دریای خزر براحتی می تواند محصولات را در اختیار روسیه قرار دهد.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران، به بسته بندی محصولات اشاره کرد و گفت: باید با بسته بندی مناسبت با کشورهای دیگر نیز رقابت داشته باشیم و در این حوزه باید مدیرت صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه صادرات به روسیه درگیر یکسری مشکلات است تصریح کرد: صادرات با گفتن ها حل نمی شود و باید مشکلات فراروی رفع شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.