محموله کمک های هلال احمر به مردم میانمار تحویل مقامات بنگلادش شد

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر، از تحویل محموله ۴۰ تنی کمک های ارسالی به مردم میانمار به مقامات بنگلادشی خبر داد.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، مرتضی سلیمی با اعلام اینکه ۴۰ تن کمک‌های ارسالی هلال‌احمر ایران، تحویل مقامات بنگلادش شده است، گفت: این کمک‌ها امروز و با همکاری فرماندار چیتاگونگ به محل اسکان آوارگان میانماری در «کاکس بازار» انتقال می‌یابد.

وی با اعلام اینکه کمک‌های بشردوستانه ایران برای مسلمانان میانمار، تحویل بنگلادش شده است، اظهارداشت: در این زمینه در دیدار با استاندار چیتاگونگ گزارشی از نحوه و میزان کمک‌های ارسالی از سوی هلال‌احمر ایران برای مردم چیتاگونگ ارائه کردیم و استاندار چیتاگونگ نیز از اقدامات و تلاش‌های هلال‌احمر ایران برای کمک به مردم مظلوم میانمار تقدیر و تشکر کرد.

سلیمی گفت: امروز صبح نیز بازدیدی از کاکس بازار؛ محل اسکان آوارگان میانماری داشتیم تا برنامه‌ریزی‌های لازم درباره انتقال کمک‌ها و توزیع انها در میان آوارگان انجام شود.

نخستین محموله کمک‌های بشردوستانه هلال‌احمر ایران برای مسلمانان آواره میانمار، ساعت ۱۶:۵۵ روز گذشته به وقت بنگلادش، در فرودگاه شهر «چیتاگونگ» به زمین نشسته و تحویل این کشور داده شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.