نمایشگاه پاییزه با ۱۴۰ غرفه در قزوین افتتاح شد/عرضه انواع کالاهای موردنیاز مردم با تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در حاشیه افتتاح نمایشگاه پاییزه در استان گفت: این نمایشگاه باهدف تأمین نیازهای اساسی مردم در آستانه بازگشایی مدارس و سهولت در خرید، امروز افتتاح‌شده است.

0

 به گزارش پایگاه خبری سبز البرز ، به نقل از روابط عمومی سازمان سنعت، معدن و تجارت استان قزوین، علی پرزحمت اظهار کرد: این نمایشگاه باهدف تأمین نیازهای اساسی مردم در آستانه بازگشایی مدارس و سهولت در خرید، بیست‌ودوم شهریورماه سال جاری آغاز بکار کرده و تا بیست‌ونهم شهریور برپا است.

وی ادامه داد: این نمایشگاه با همکاری شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان، سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف استان قزوین در زمینی به مساحت دو هزار مترمربع و با ۱۴۰ غرفه برپاشده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین بابیان اینکه نمایشگاه پاییزه هرساله در استان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند محصولات موردنیاز خود را در این نمایشگاه با تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصد تهیه کنند.

پرزحمت یادآور شد: نمایشگاه پاییزه با حضور صنوف تولیدی استان برگزارشده و کالاهای ضروری مربوط به بازگشایی مدارس شامل کیف، کفش، پوشاک، انواع مواد غذایی، لوازم‌التحریر، مواد شوینده، بهداشتی، سلولزی و غیره در این نمایشگاه عرضه می‌شود.

وی اضافه کرد: در این نمایشگاه تعداد ۴۴ غرفه مواد غذایی، ۱۶ غرفه لوازم‌التحریر، ۲۵ غرفه کیف و کفش، ۳۰ غرفه پوشاک و ۲۴ غرفه نیز کالاهای متفرقه عرضه می‌کنند.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: نمایشگاه پاییزه به مدت هشت روز از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی، جنب صداوسیما برای بازدید عموم علاقه‌مندان آزاد است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.