آیین تکریم و معارفه رییس و سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد

آیین تکریم و معارفه رییس اسبق و سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران در سالن آیت الله کوهستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساری برگزار شد.

0

دکتر قاسم جان بابایی در آیین تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران با حضور دکتر حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت و درمان، استاندار
مازندران و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان با اشاره به اینکه مسیر زندگی ما را خداوند متعال در راه خدمت به دردمندان قرار داده است گفت:ما به عنوان سرباز کوچک نظام در حوزه بهداشت و درمان و در طرح تحول سلامت وزارت بهداشت خدمتگذار مردم هستیم.
وی همچنین با بیان اینکه در حوزه طرح تحول سلامت بیش از ۱۱۰۰ خانه بهداشت روستایی به بهره برداری رسیده است.
بیش از ۴۰۰ هزار خدمات دندانپزشکی در حوزه کودکان و نوجوانان صورت گرفته است.
جان بابایی در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه ساخت اورژانس از غربی ترین تا شرقی ترین نقاط استان ساخته و مورد بهره برداری قرار گرفت افزود:بیمارستان هایی که خدمات دیالیز نداشتند به تجهیزات دیالیزی مجهز گردید.
وی با بیان اینکه دکتر هاشمی در منصب وزارت بهداشت و درمان کشور یک سرمایه ملی است از ادامه خدمات در طرح تحول سلامت خبر داد و یادآور شد: در دولت دوازدهم نیز خدمات طرح تحول سلامت و کارهای پژوهشی در کشور و استان مازندران ادامه خواهد داشت.
معاون وزیر سلامت در ادامه با بیان اینکه در حوزه سرانه خدمات دانشجویی خوابگاهی به مساحت ۱۳ هزار متر مربع با زحمات شبانه روزی و جهادی دانشجویی فرهنگی دکتر حق شناس انجام شده است ادامه داد:همکاری معاونین در حوزه خدمات اجتماعی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران بی نظیر بوده است و کارهای بسیاری طی جهار سال گذشته صورت گرفته است.
ویافتتاح و به ثمرنشستن پروژه‌های سلامت را با یاری و مساعدت خیرین حوزه سلامت میسر دانست و از اصحاب رسانه و خبرنگاران نیز به عنوان بزرگترین حامی این دانشگاه در حوزه اطلاع رسانی یاد و خاطرنشان کرد:در حوزه توسعه مشکلاتی وجود دارد و آن هماهنگی و همکاری آحاد جامعه با تیم دانشگاهی است و امروز وزیر محترم حجت را بر همه در حوزه خدمات رسانی به مردم محروم و دردمند جامعه تمام کرده است.
دکتر جان بابایی در پایان با قرائت شعری از آحاد مردم در استان مازندران حلالیت طلبید.
یادآور می شود در پایان این مراسم با قدردانی از زحمات و خدمات دکتر قاسم جان بابایی،دکترسید عباس موسوی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمان استان مازندران معارفه شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.