آغاز جشن عاطفه ها با برپایی ۲۰۶ پایگاه کمیته امداد در مازندران

همزمان با سراسر کشور جشن عاطفه ها در استان مازندران با برپایی 206 پایگاه ثابت و سیار از صبح امروز پنجشنبه آغاز شد تا دستان یاریگر نیک اندیشان مرهم رنج محرومیت هشت هزار و 800 دانش آموز و دانشجو این استان شود .

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) در گفت و گویی بیان کرد: از این تعداد پایگاه های جشن عاطفه های استان ۵۶ پایگاه ثابت در ۵۶ شهر و کلیه دفاتر کمیته امداد شهرستان ها برپا شده است.
رضا نوروزی جعفری افزود : همچنین ۱۵۰ پایگاه سیار جشن عاطفه ها در اماکن پرجمعیت روستاها و شهرها دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی خیران را جمع آوری می کند .
وی با اشاره به فعالیت ۳۰۰ پایگاه در جشن عاطفه های پارسال در مازندران ادامه داد : با افزایش تعداد پایگاه های سیار در سال جاری به دنبال حضور بیشتر و نزدیکتر در میان مردم و جامعه برای جذب بیشتر مشارکت های مردمی را در کار خود قرار دادیم .
مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت : خیران می توانند با شماره گیری (#۰۱۱*۱*۸۸۷۷*) به وسیله تلفن همراه ، کمک های خود را به صورت آنی پرداخت کنند .
وی راه اندازی پویش ‘ کیف مهربانی ‘ برای جمع آوری کمک های مردمی در فضای مجازی خبر داد و گفت که هر فرد می تواند با پرداخت اینترنتی ۶۰۰ هزار ریال ، یک کیف مهربانی بخرد که حاوی ۱۲ قلم نوشت افزار مورد نیاز دانش آموزان است .
در جشن عاطفه های پارسال ۲۰ میلیارد ریال کمک نقدی و غیر نقدی در ۳۰۰ پایگاه کمیته امداد مازندران جمع آوری شده بود .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.