ارتقاء دانش و توانمندی کارکنان نیاز به عزم جهادی دارد

فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: ارتقاء دانش، مهارت و توانمندی کارکنان در انجام ماموریت های فردی و جمعی نیاز به یک عزم و اراده جهادی دارد که این امر در قرارگاه جهادی تربیت و آموزش تحقق می یابد.

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز از پایگاه خبرگزاری پلیس، سردار “حسن کرمی” در جمع کارکنان یگان ویژه استان گلستان، اظهار داشت: آمادگی جسمانی علاوه بر اینکه سبب شادی و نشاط افراد می شود فواید سودمندی برای انسان دارد و در سلامت روح و روان و جسم بسیار تاثیر گذار است.

وی با بیان اینکه آمادگی کارکنان یگان ویژه، مهمترین عامل یاس دشمنان جمهوری اسلامی است، گفت: طبیعتا با جسم سالم است که می توان در انواع ماموریت های محوله تصمیمات درستی را اتخاذ کرد و در زمان مناسب آنها را به کار برد و این امر میسر نمی شود جز با ورزش و حفظ آمادگی جسمانی که مهمترین ماموریت یگان ویژه است.

سردار کرمی با تاکید بر “آمادگی علمی بصیرتی” کارکنان، تصریح کرد: آمادگی علمی بصیرتی بدان معناست که کلیه کارکنان می بایست از هوشیاری و بینش بالایی برخوردار باشند که یکی از آنها دشمن شناسی است چرا که این امر مهم، رمز موفقیت در ماموریت ها و عزت ایران اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: ارتقاء دانش ، مهارت و توانمندی کارکنان در انجام ماموریت های فردی و جمعی نیاز به یک عزم و اراده جهادی دارد که این امر در قرارگاه جهادی تربیت و آموزش تحقق می یابد که به لطف خدا و همت کارکنان در مسیر رشد قرار گرفته است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا در پایان گفت: کارکنان یگان ویژه باید در تمامی لحظات برای اجرای ماموریت‌های محوله در چارچوب وظایف خود از آمادگی کامل برخوردار باشند که این امر بدون توجه به موضوع آموزش و مرور آموزش‌های فراگرفته شده محقق نخواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.