استعفایم را دیروز تقدیم وزیر کشور کردم/احتمالا جبارزاده به جای من بیاید

معاون سیاسی وزیر کشور از استعفای خود از این معاونت خبر داد و گفت: من روز گذشته کتباً استعفایم را تقدیم آقای رحمانی‌فضلی کردم.

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز علی‌اصغر احمدی معاون سیاسی وزیر کشور در گفت‌و‌گو یی با خبرنگاران، از استعفای خود از این معاونت خبر داد و گفت: من روز گذشته کتباً استعفایم را تقدیم آقای رحمانی‌فضلی کردم.

وی ضمن تشکر از دولت و وزیر کشور در اعتماد به وی در دوران انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه گفت: برای استعفایم هیچ فشاری روی من نبوده است و تنها به دلیل مشکلات شخصی و خانوادگی از این سمت استفا دادم.

معاون مستعفی وزارت کشور ادامه داد: الان در مرخصی و انجام امورات شخصی هستم و بعد از ۴ ماه هرجا برای من صلاح دیدند، حاضرم خدمت کنم حتی اگر در مرزهای کشور نیاز باشد این خدمت را انجام خواهم داد.

احمدی در ادامه گفت‌و‌گویش با بیان اینکه در معاونت اجرایی رئیس‌جمهور تنها مشاور آقای شریعتمداری بودم و سمت رسمی من همین معاونت سیاسی وزارت کشور بود، گفت:‌ در معاونت اجرایی سمتی نداشتم که بخواهم استعفا دهم، من کارمند ریاست‌جمهوری بودم اما سمت رسمی‌ام همان وزارت کشور بود که استعفا دادم.

وی در خصوص جایگزینش برای معاونت سیاسی اظهار داشت: شنیده‌ام آقای جبارزاده (استاندار آذربایجان شرقی) قرار است به جای من بیایند، ولی تا حکم صادر نشود نمی‌توان جدی گرفت.

احمدی درخصوص احتمال انتخابش به عنوان معاون اجرایی رئیس‌جمهور نیز گفت: درباره معاونت جرایی هیچ صحبتی با من نشده است ضمن اینکه من نیاز دارم ۴ ماه از هرگونه پست و مقام فاصله بگیرم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.