تکذیب ولایت فقیه تکذیب ائمه اطهار (ع) است

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان مازندران گفت: ولایت فقیه هدیه الهی است و تکذیب ولایت فقیه تکذیب ائمه اطهار (ع) است.

0

حجت‌الاسلام ناصر شکریان بعد از ظهر امروز در دومین همایش جمعیت بانوان فرهیخته استان‌های شمالی کشور در اردوگاه قرآنی شهدای چاکسر، ضمن تقدیر از حضور رؤسا و دبیران جمعیت بانوان فرهیخته استان‌های قزوین، گلستان، سمنان، گیلان و مازندران بر لزوم استفاده از ظرفیت این قشر تاثیرگذار جامعه اسلامی تاکید و اظهار کرد: هدف از تشکیل این جلسات هم‌افزایی برای بهبود کاهش آسیب‌های اجتماعی در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری برای تقویت کانون خانواده است.

وی با اشاره به اینکه  تشکیل جمعیت بانوان فرهیخته با نظر مساعد و در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری است، افزود: تعمیق باورها، ارزش‌های دینی، رشد، بالندگی معنوی، توجه به حوزه‌های تربیتی، آموزشی و مسائل اجتماعی به ویژه در بخش زنان و خانواده از اهداف تشکیل این جمعیت است.

 مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان مازندران با تاکید بر اینکه این جمعیت به دنبال ایده‌پردازی است، تصریح کرد: جمعیت بانوان فرهیخته با تشکیل جلسات و استفاده از ظرفیت کانون‌های اندیشه ورز در پی کاهش آسیب‌های اجتماعی به ویژه در سنین نوجوانان، جوانان و خانواده هستند.

این مسؤول با اشاره به اینکه ایام دهه ولایت و روز غدیر اشاره کرد و ادامه داد: ولایت فقیه ثمره و میوه غدیر است.

شکریان خاطرنشان کرد: اسلام با ولایت و با اهل بیت (ع) مطرح شده که بعد از واقعه غدیر بعضی‌ها تلاش کردند تا ولایت را از اسلام بر داشته و همین امر موجب‌ انحراف اسلام شده است و اسلام با ولایت به سادگی به دست ما نرسیده بلکه خون‌های بسیاری ریخته شده و زحمات زیادی در این راه متحمل شده است.

وی مدافعان حرم را شهدای اسلام ولایتی عنوان کرد و اظهار کرد: امروزه شهدای مدافعان حریم اهل بیت (ع) نیز با نثار جان خود برای تقویت اسلام ولایی و ناب جان خود را هزینه کرده که امروزه در عصر غیبت ثمره و میوه غدیر در ولایت فقیه ظاهر شده و می‌توان شاهد این بود که با وجود ولایت فقیه پیشرفت‌ها و سربلندی مسلمانان و شیعیان در جهان چقدر ملموس شده است.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان مازندران گفت: ولایت فقیه هدیه الهی است و تکذیب ولایت فقیه تکذیب ائمه اطهار (ع) است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.