برنامه‌ریزی وزارت راه برای برگزاری جشنواره “ارتباطات و اطلاع‌رسانی”

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، وحید قربانی اظهار کرد:ساخت ۱۰ درصد ظرفیت ۴ میلیونی طرح نهضت ملی مسکن و پروژه های عظیم حمل و نقل از جمله احداث ۱۳۰۰ کیلومتر بزرگراه در ۳ سال آتی و تکمیل آزادراه حرم تا حرم در استان خراسان رضوی از جمله طرح های مهم وزارت راه و شهرسازی در دولت سیزدهم است.

 

وی با بیان این‌که جشنواره ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی با شرکت ۲۵۰ روابط عمومی تابعه برای ارزیابی عملکرد ۱۴۰۱ برگزار می شود، افزود: نقاط قوت و ضعف روابط عمومی های تابعه وزارتخانه را به صورت کلی و با نگاهی عادلانه خواهیم سنجید و در بازه های زمانی مشخص واحد های برتر و پرتلاش را معرفی خواهیم کرد.

 

وی ادامه داد: عملکرد شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در ایجاد هم افزایی و هماهنگی برای پیشبرد امور ارتباطات و اطلاع رسانی دارای اهمیت مضاعف است و عملکرد صحیح و دقیق آن می تواند بسیار مفید بخش باشد.

 

وی با بیان اینکه باید تلاش کرد تا ذهن ها را اقناع کرد، ادامه داد: این شورا زمانی موفق خواهد شد که به صورت جدی به آن اهتمام ورزیده شود و همه مدیران ذیل آن ظرفیت های خود را برای استفاده سایر سازمان ها در اختیار آنها قرار دهند.

 

سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی با اشاره به موضوع نهضت ملی مسکن یادآور شد: با توجه به تاکید رئیس جمهور در خصوص مسکن ما تکلیف بزرگی در این حوزه داریم؛ بخش عظیمی از این تکالیف بر عهده بخش های اجرایی وزارتخانه بوده و اقناع افکار عمومی در خصوص این طرح بر عهده روابط عمومی‌هاست.

 

سه‌شنبه گذشته و پس از هفته‌ها زمزمه، سرانجام رئیس‌جمهوری با استعفای رستم قاسمی از وزارت راه و شهرسازی موافقت و معاون حمل‌ونقل را به‌عنوان سرپرست این وزارتخانه منصوب کرد.

 

طبق گفته سخنگوی دولت قرار است طی هفته آینده وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی از سوی دولت به مجلس معرفی شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.