نام‌گذاری میدانی با عنوان شهدای بسیج رسانه در رشت/ حمایت کمیسیون فرهنگی شورا از برنامه‌های اثرگذار و فاخر

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر رشت، گفت: نام‌گذاری میدانی با عنوان میدان شهدای بسیج رسانه در صحن شورا برای تصویب نهایی مطرح است.

0

حمدحسن عاقل‌منش ظهر امروز در دیدار با رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با تبریک عید سعید غدیر خم اظهار کرد: کمیسیون فرهنگی شورا در راستای ارتقای فرهنگی جامعه تلاش می‌کند.

وی با اشاره به‌ضرورت توجه به اثرگذاری در برنامه‌های فرهنگی، افزود: باید در برنامه‌های فرهنگی و رسانه‌ای با ابزار هنر پیام‌ها را انتقال داد تا برنامه‌ها خروجی خوبی داشته باشد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر رشت بابیان اینکه ساختار اجرای برنامه یادواره شهدا باید با نظر کارشناسان و متخصصان این حوزه تغییر و ارتقا یابد، گفت: آماده تعامل و همکاری در اجرای برنامه‌های فاخر فرهنگی هستیم.

عاقل منش با اشاره به وضعیت بدهی‌های شهرداری و نابسامانی در مدیریت منابع انسانی، تصریح کرد: شورای پنجم برای ساماندهی منابع انسانی شهرداری و وضعیت مالی تلاش می‌کند.

وی با تقدیر از برنامه‌های سازمان بسیج رسانه استان گیلان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه خاطرنشان کرد: نام‌گذاری میدانی با عنوان میدان شهدای بسیج رسانه در صحن شورا برای تصویب نهایی مطرح است.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر رشت با اشاره به اینکه در برگزاری جشن ۹۰ ساله‌های رشت در دور سوم شورا تصریح کرد: در برگزاری این برنامه از ظرفیت‌های هنری کلان‌شهر رشت بهره بردیم که این برنامه به دلیل موفقیتش به ایده‌ای برای سایر کلان‌شهر تبدیل شد.

به گزارش فارس، محمدحسن عاقل منش رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر رشت در پایان این دیدار با تکمیل فرم عضویت بسیج به عضویت بسیج رسانه گیلان مفتخر شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.