افراد شایسته برای مدیریت شهری گرگان، اعلام آمادگی کنند

سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به نقش شهردار توانمند ودلسوز در توسعه و آبادانی شهری گفت: افرادی که شایستگی پذیرفتن تصدی شهرداری گرگان را دارند، آمادگی خود را اعلام کنند.

0

حسین ربیعی صبح امروز گرگان اظهار کرد: کاندیدای شایسته می توانند رزومه و درخواست کتبی خود را تا بیست و پنجم ماه جاری به دبیرخانه شورای اسلامی شهر گرگان ارسال کنند.
وی ادامه داد: شرکت کنندگان در این فراخوان، باید حداقل شرایط عمومی برای تصدی پست شهرداری گرگان را داشته باشند.
سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان اضافه کرد: تاکنون ۱۱ نفر رزومه و درخواست خود را به شورای اسلامی شهر گرگان ارسال کرده اند.
ربیعی یادآور شد: از بین ۱۱ نفری که تاکنون رزومه و درخواست خود را به شورای اسلامی شهر گرگان ارسال کرده اند، یک نفر خانم است.
*دعوت از سرمایه گذاران بومی
سخنگوی شورای شهر گرگان با تاکید بر اینکه یکی از اهداف شورای اسلامی شهر گرگان در دوره جدید بازگشت سرمایه‌گذاران بومی به ساخت و ساز و مشارکت در مدیریت شهری است، گفت: بازگشت و مشارکت سرمایه‌گذاران بومی، علاوه بر رونق بخشیدن بازار اشتغال و کسب و کار، نجر به توسعه شهری نیز خواهد شد.
ربیعی افزود: شورای اسلامی شهر گرگان آماده هرگونه تعامل و همکاری برای بازگشت سرمایه‌گذاران بومی و اجرای پروژه‌های عمرانی در نقاط مختلف شهری است و برای این منظور از همه سرمایه‌گذاران برای مشارکت در پروژه‌های شهری دعوت می کند.
وی با اشاره به معضل بیکاری در شهر گرگان ادامه داد: امید است با اقدامات و تعاملات شورای اسلامی شهر در جهت رونق پروژه‌های شهری با حضور و جذب سرمایه‌گذاران و توسعه صنعت ساخت و ساز شهری، اقدامات موثری در این راستا انجام شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.