فرمانده انتظامی مازندران: پلیس برای برقراری نظم و امنیت در تاسوعا و عاشورا آماده است

فرمانده انتظامی مازندران از آمادگی ۱۰۰درصدی پلیس در برقراری نظم و امنیت تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد و افزود: تمهیدات لازم انتظامی، ترافیکی و امنیتی برای این ایام اتخاذ شده است.

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، سردار مرتضی میرزایی از آمادگی ۱۰۰ درصدی پلیس در برقراری نظم و امنیت تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد و افزود: تمهیدات لازم انتظامی، ترافیکی و امنیتی برای این ایام پیش بینی شد.

وی ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت آقا ابا عبدالله حسین (ع) را به همه شیعیان و دلباختگان آن امام همام و هم استانی‌ها تسلیت گفت و تصریح کرد: مأموران انتظامی این فرماندهی در سطح پلیس‌های تخصصی و انتظامی شهرستان‌های تابعه برای سهولت و تسهیل در عبور و مرور دسته‌های عزاداری و همچنین انضباط بخشی ترافیکی با اجرای طرح‌های ویژه انتظامی و ترافیکی همراه با عزاداران حسینی در کنار هیئت‌های مذهبی به شهروندان خدمات رسانی کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به تعطیلات چند روزه ایام تاسوعا و عاشورای حسینی از اتخاذ تدابیر و تمهیدات ویژه انتظامی و ترافیکی در این ایام با توجه به تجمع عزاداران حسینی در مساجد و تکایا، بقاع متبرکه و آستانه امامزادگان سطح استان خبر داد. سردار میرزایی از آمادگی ۱۰۰ درصدی پلیس برای برقراری نظم وامنیت تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد و از شهروندان و عزاداران حسینی خواست با رعایت قوانین ومقررات و توجه به دستورات پلیس، ما را در برقراری نظم و امنیت یاری کنند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به ایام تابستان و حضور مسافران از اقصی نقاط کشور در شهرستان‌های ساحلی این استان از تعطیلی طرح‌های سالم سازی دریا و عدم هرگونه خدمات رسانی به شهروندان در سواحل دریا خبر داد و افزود: از همه مسافران و شهروندان درخواست می‌شود؛ با توجه به تعطیلی طرح و عدم هرگونه خدمات رسانی از حضور در سواحل جداً خودداری کنند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به برپایی مراسم عزاداری و سخنرانی در دهه اول ماه محرم در ستاد فرماندهی انتظامی استان از حضور پرشور عاشقان سید و سالار شهیدان از کارکنان انتظامی استان خبر داد.

سردار میرزایی خطاب به مسئولان هیئت‌های مذهبی و دسته‌های سینه زنی و زنجیر زنی از آنان خواست در هنگام حرکت دسته‌ها در معابر عمومی و محورهای مواصلاتی نسبت به رعایت قوانین و مقررات عبور و مرور با توجه به اعمال محدودیت‌های ترافیکی، همکاری لازم را با عوامل پلیس داشته باشند تا از بروز هرگونه راهبندان و ایجاد ترافیک و مزاحمت برای شهروندان پیشگیری شود.

فرمانده انتظامی استان مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از سوی پلیس راه استان خبر داد و افزود: این محدودیت‌ها از ۱۳ تا ۱۸ مردادماه در سطح محورهای مواصلاتی “کرج – چالوس” و محور” هراز ” اعمال خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.