۴۰ درصد تعهد جهاد کشاورزی سمنان در ایجاد اشتغال محقق شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: امسال 40 درصد از تعهدات این سازمان در ایجاد اشتغال محقق شده است.

0

به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان سمنان، سیدحسن میرعماد اظهار داشت: جهاد کشاورزی استان سمنان برای ایجاد سه هزار و ۱۰۰ شغل جدید در سال ۹۶ برنامه‌ریزی کرده و تاکنون بالغ‌بر ۴۰ درصد از تعهدات این سازمان تحقق یافته است.

وی با بیان اینکه احیای راه‌اندازی واحدهای تولیدی نیمه‌فعال و غیرفعال بخش کشاورزی یکی از مهم‌ترین سیاست‌های این سازمان بوده، افزود: تاکنون مشکلات ۵۸۴ واحد تولیدی در این بخش بررسی و رفع شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان مردادماه امسال، بالغ‌بر ۲۴ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان سمنان پرداخت شده است.

میرعماد با اشاره به اینکه این تسهیلات ۳۱ طرح بخش کشاورزی را به مرحله اجرا رسانده است، اظهار کرد: با راه‌اندازی واحدهای تولیدی نیمه‌فعال و غیرفعال استان سمنان در بخش کشاورزی تحول عظیمی به وقوع پیوسته است.

وی خاطرنشان کرد: توسعه صادرات محصولات کشاورزی یکی دیگر از سیاست‌های مهم این سازمان در چند سال اخیر است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان افزود: سال ۹۳ میزان صادرات محصولات کشاورزی در استان سمنان صفر بود که در سال ۹۵ این میزان به ۲۰ میلیون دلار رسیده است.

میرعماد تأکید کرد: بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود برای افزایش این میزان به ۳۰ میلیون دلار نیز از مهم‌ترین اهداف اولویت‌دار سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.