۵۷زندانی آزاد شدند

همزمان با بازدید رییس کل دادگستری استان کرمان از زندان شهرستان جیرفت، با مرخصی پایان محکومیت۵۷ نفر از زندانیان واجد شرایط موافقت شد و این افراد بر اساس آیین‌نامه سازمان زندان‌ها از بند رهایی یافتند.

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز،رییس کل دادگستری استان کرمان در جریان این بازدید که با حضور مدیرکل زندان های استان و قضات شهرستان جیرفت برگزار شد، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۲ محکوم جرائم غیر عمد از زندان جیرفت ازاد شده اند.
یدالله موحد افزود: به همت شعبه حل اختلاف ویژه زندان جیرفت نیز از ابتدای سال ۱۶۷ جلسه در کمیته صلح و سازش زندان برگزار شده و ۱۳ نفر از قصاص رهایی یافته اند.
وی یادآور شد: هشت زندانی جرائم غیرعمد نیز با صرف ۹۰۰ میلیون ریال به مناسبت ولادت حضرت زهرا توسط انجمن حمایت زندانیان جیرفت ازاد شده اند.

شایان ذکر است همچنین در محل زندان جلسه ای با حضور قضات رسید گی کننده به پرونده های کیفری با دستور کار کاهش جمعیت کیفری با استفاده از ساز وکارهای قانونی جایگزین زندان بر گزار شد.
۳۷ کارت هدیه به همراه یک جلد کلام الله مجید نیز توسط رییس کل دادگستری استان و به همت انجمن حمایت زندانیان جیرفت به مددجویان زن زندان جیرفت به مناسب ولادت حضرت فاطمه (س)اهدا شد.
همزمان با بازدید رییس کل دادگستری استان به همت انجمن حمایت زندانیان جیرفت ۷۰۰ بسته معیشتی به ارزش هر کدام ۵۰۰هزار تومان بین خانواده های زندانیان نیازمند در جیرفت توزیع شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.