به جوانان،زنان و بويژه ورزشكاران اين مرز و بوم بسيار بدهكاريم

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر گفت: ما مسئولين به جوانان،زنان و بويژه ورزشكاران اين مرز و بوم بسيار بدهكاريم.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، محمدجوادحق شناس در تذکر پیش از دستور خود در صحن علنی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه دربسیاری از مواقع درخشش ها و پیروزی‌های ورزشکاران ما حاصل تلاش و غیرت خودشان هست تا برنامه ریزیهای کارامد مسئولین ، گفت: نباید منکر تلاشهای مسئولین ورزشی باشیم اما مشخص است که جامعه مااز نوعی فقر ورزشی چه در حوزه قهرمانی و چه همگانی رنج میبرد

همچنین از تلاشهایی که بانوان کمیسیون فرهنگی مجلس در تسهیل و تدارک برخی امکانات و تلاشهایی که برای تصویب قوانین در راستای حمایت از ورزش بانوان دارد جای تشکر و امید دارد.

حق شناس افزود: ورزش موتور محرک سلامت و نشاط اجتماعی است و ورزش قهرمانی می تواند موتور محرکی برای ورزش همگانی باشد.

به گفته عضو شورای شهر تهران، زنان و دختران ورزشکار ما برای انجام ورزش از محدویتهای بسیاری رنج میبرند محدودیتهایی که در بسیاری مواقع چیزی زائد و بیهوده است.

این مقام مسئول گفت:مشکلات و محدودیتهای زنان و دختران جامعه ما در حوزه ورزش بسیار متعدد شناخته شده و نیازمند رسیدگی ،بازبینی و تجدیدنظر است.

وی با اشاره به اینکه در چنین شرایطی تیم زنان فوتسالیست ایران بر کرسی قعرمانی اسیا نشسته است، گفت:چنین دستاوردی می تواند نقش مهمی در تشویق زنان و دختران و همه مردم ایران و ترغیب و توجه به ورزش داشته باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.