اردوی آمادگی تیم ملی کبدی بانوان در مهدی شهر برپاست

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: هشتمین اردوی آمادگی تیم ملی بانوان کبدی از دوم تا دوازدهم خرداد 97 به منظور حضور موفق در مسابقات آسیایی در مهدی شهر برپاست.

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز فرزاد فتاحی روز دوشنبه  افزود: هشتمین اردوی تیم ملی کبدی بانوان با حضور ۱۸ بازیکن از استان های تهران، خراسان رضوی ، قزوین، ایلام، گلستان، کرمانشاه و سیستان و بلوچستان در سالن ولایت مهدی شهر در حال برگزاری است.
وی خاطرنشان کرد: این اردو با هدف آمادگی هر چه بیشتر تیم ملی کبدی بانوان برای شرکت در بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ که مرداد ۹۷ برگزار می شود تا دوازدهم برپا خواهد بود.
وی با اشاره به این که این اردو در قالب تمرینات تخصصی در زمین چمن و تمرینات آبی و بدنسازی تدارک دیده شده است، گفت: استان سمنان یکی از قطب های رشته کبدی است و هفته گذشته دومین خانه کبدی استان در روستای فولادمحله مهدی شهر افتتاح شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: فاطمه منصوری، محبوبه سنچولی، فاطمه احمدی، زهرا کریمی، زینب کرباسی، فاطمه کرمی خاتونبان، زهرا عباسی، صدیقه جعفری، فریده ظریف دوست، راهله نادری، سعیده جعفری، رویا داودیان، مرضیه عشقی، سمیرا عطاردیان، آزاده صیدی، سمانه افخم، زکیه ململی و فاطمه خدابنده لو، بازیکنان دعوت شده به این اردو هستند.
مدیر فنی تیم ملی کبدی بانوان گفت: این ۱۸ بازیکن از بین ۸۰ بانوی کبدی کار انتخاب شده اند و تیم با بازی های تدارکاتی به ترکیب نهایی خواهد رسید و اردوی بعدی تیم ملی کبدی بانوان در هند پیش بینی شده است.
زهرا رحیم نژاد افزود: این اردو با نظارت شایلا جین، سرمربی هندی تیم ملی کبدی بانوان در سطح مطلوب برای آمادگی تیم ایران با تمرینات سخت تدارک دیده شده و شرایط و امکانات برای کسب مدال طلای ایران در بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ فراهم است.
تیم کبدی بانوان ایران مقام نخست و مدال طلا را در بازی های قهرمانی آسیایی جوانان ۲۰۱۶ ومقام دوم و مدال نقره را در بازی های اینچه اون کره جنوبی ۲۰۱۴ و مقام سوم بازی های ۲۰۱۰ گوانجو چین را از آن خود کند.
بازی کبدی در قالب رقابت دو تیم ۱۲ نفره شامل هفت بازیکن اصلی و پنج بازیکن ذخیره برگزار می شود.
استان سمنان در سال ۹۶ میزبان ۱۰۰ رویداد ورزشی در سطوح ملی و بین المللی بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.