۲ هزار و ۶۰۰ سبد کالا در آران و بیدگل توزیع می شود

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) آران و بیدگل از آغاز توزیع 2 هزار و 600 سبد کالا بین مددجویان تحت پوشش این نهاد در ماه مبارک رمضان خبر داد.

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز حسن اسماعیلی روز یکشنبه افزود، ارزش هر سبد کالا را نزدیک به ۶۰۰ هزار ریال عنوان کرد که جهت تامین کالاهای مورد نیاز از فروشگاه هایی معین، در قالب بن خرید به مددجویان تحویل داده می شود.
وی افزود: برای این سبدهای کالایی یک میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال هزینه شد که تا کنون نزدیک به ۸۰۰ میلیون ریال آن از سوی نیکوکاران پرداخت شده است.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) آران و بیدگل با اشاره به مشارکت فعال خیریه های این شهرستان در تهیه و توزیع سبد کالای ماه رمضان بیان کرد: فضای معنوی این ماه مبارک فرصت مناسبی برای کمک به مستمندان و افراد کم برخوردار بوده و این نهاد انقلابی آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی نیکوکاران می باشد.
او اضافه کرد: استقبال مناسب در آران و بیدگل از طرح های کمیته امداد مانند اکرام ایتام و محسنین، صدقات و زکات، جشن عاطفه ها و نیکوکاری نشان دهنده اعتماد عمومی به این نهاد انقلابی است که هم اکنون ۲ هزار و ۴۰۰ خانوار را در این شهرستان تحت پوشش دارد.
به گفته اسماعیلی، هم اکنون نزدیک به ۲۰۰ خانوار در شهرستان آران و بیدگل در انتظار قرار گرفتن زیر پوشش خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.
آران و بیدگل با ۱۰۳ هزار نفر جمعیت در فاصله ۶ کیلومتری کاشان و ۲۱۵ کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.