مرگ دانش آموز ساروی بر اثر ایست قلبی در جلسه امتحان تکذیب شد

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش مازندران مرگ یکی از دانش آموزان مدرسه تیزهوشان شهرستان ساری بر اثر ایست قلبی در جلسه امتحانی پایان سال را تکذیب کرد .

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز شبکه های اجتماعی مازندران از دیروز جمعه مدعی مرگ یک دانش آموز ساروی مدرسه تیزهوشان در سر جلسه امتحان و ابر اثر ایست قلبی شدند .
اسفندیار نظری روز شنبه گفت : دانش آموزی که فوت کرد ، در مدرسه فرزانگان شهرستان ساری و در پایه یازدهم تحصیل می کرد ولی مرگ وی در منزلش رخ داد .
وی افزود : بر اساس اعلام خانواده این دانش آموز دختر و گزارش پزشکی ، وی چهارشنبه دوم خرداد ماه هنگام خواب بر اثر ایست قلبی فوت کرد.
معاون آموزش و پرورش مازندران گمانه زنی در باره مرگ این دانش آموز در سر جلسه امتحان یا کلاس درس مدرسه تیزهوشان را ‘ بازیگوشی برخی افراد سودجو ‘ دانست که به گفته وی هدف مشخصی را دنبال می کنند .
شهرستان ساری دارای دو ناحیه آموزش و پرورش و دو مدرسه فرزانگان است .
اوایل امسال هم یک دانش آموز از شهرستان میاندرود در مرکز مازندران بر اثر ایست قلبی در منزل فوت کرده بود که باز هم در شبکه های اجتماعی با عنوان ایست قلبی دانش آموز میاندرودی در مدرسه منعکس شده بود.
استان مازندران دارای ۵۳۰ هزار دانش آموز در تمامی مقاطع از پیش دبستانی تا متوسطه دوم است که از این تعداد بیش از ۱۰۰ هزار نفر در مقطع متوسطه دوم در حال تحصیل هستند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.