مهاجم تیم ملی فوتبال:

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما به نمایندگی از جامعه 80 میلیونی به جام جهانی روسیه می رویم تا با حمایت کامل مردم بتوانیم رویای فوتبال ایران را محقق کنیم که در این مسیر برای موفقیت تیم باید مسایل و انتقادها را فراموش کرد.

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، «مهدی طارمی» در گفت و گویی که عصر جمعه در پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون فوتبال منتشر شده است، درباره وضعیت کنونی تیم ملی پیش از حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت: تیم از شرایط مطلوبی برخوردار بوده و بازیکنان در اردوی ترکیه تمرینات پرفشاری را دنبال می کنند که تمام تمرکز آنها به جام جهانی معطوف شده است.
وی گفت: اعضای خارجی کادر تیم ملی هم از جانشان مایه می گذارند و این روحیه به همدلی بیشتر تیم ملی کمک می کند.
طارمی ادامه داد: جام جهانی برای من و بسیاری از بازیکنان دیگر از چهار ماه پیش شروع شده است اما در داخل بعضی افراد هستند که اهمیتی برای جام جهانی و تیم ملی قائل نیستند.
وی از مردم و هواداران خواست تا با حمایت خود به موفقیت این تیم کمک کنند که با این انگیزه بتوانند رویای فوتبال ایران را برآورده کنند.
طارمی با بیان اینکه «اگر از نظر برخی، انتقادی به تیم ملی وجود دارد، همه را فراموش کنیم» اظهار داشت: در آستانه این رویداد مهم حاشیه ها را کنار بگذاریم و فقط بر موفقیت تیم ملی در جام جهانی متمرکز شویم.
طارمی حضور در جام جهانی را افتخار بزرگی برای همه بازیکنان عنوان کرد و افزود: بدون شک جام جهانی مهمترین اتفاق فوتبالی دنیاست و از نظر فوتبالیست ها این رویداد از المپیک هم مهمتر است و همه بازیکنان از این فرصت برای موفقیت تیم استفاده می کنند.
وی اظهار داشت: از «کارلوس کی روش» سرمربی تیم یاد گرفته ایم که همیشه لباس تیم ملی بالاتر از بازیکن است و همه ما تلاشمان را می کنیم که این جامه در جایگاه بالاتری قرار بگیرد.
مهاجم تیم فوبتال ایران درباره پیش بینی نتایج در جام جهانی توضیح داد: همه چیز در فوتبال شدنی است. همان قدر که حریفان برای صعود از مرحله گروهی شانس دارند، ما هم می توانیم این بخت را داشت باشیم . ما در جام جهانی تمام تلاش خود را برای افتخار آفرینی به کار می گیریم.
طارمی ترکیب کنونی تیم را جوان عنوان کرد و گفت: از لحاظ برنامه ای شرایط تیم حرفه ای است و در اردوی ترکیه هم با جدیت و انگیزه ای قوی خود را مهیا این رویداد می کند که البته تا آغاز بازی ها سه دیدار تدارکاتی با تیم های ملی ترکیه، یونان و لیتوانی برگزار خواهیم کرد.
وی اطمینان داد که بازیکنان نتیجه تلاش این روزهای سخت خود را خواهند دهید.
ملی پوشان به منظور آمادگی برای حضور در جام جهانی فوتبال از دوم خرداد ماه تمرینات خود را در کمپ باشگاه بشیکتاش در بخش آسیایی شهر استانبول آغاز کردند.
شاگردان «کارلوس کی روش» تمرینات خود را تا ششم خردادماه جاری در محل اردو و در منطقه ای به نام «نِوزِت دمیر تاسیس لری» متعلق به این باشگاه ترکیه ای برگزار می کنند.
بازیکنان پس از پایان تمرینات در هفتم همین ماه برای دیداری دوستانه و تدارکاتی قبل از شروع جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، در ورزشگاه «فاتح تریم» به مصاف تیم ملی ترکیه می رود.
سرمربی تیم ملی فوتبال تصمیم دارد تا قبل از آغاز رقابت های جام جهانی با انجام ۲ دیدار تدارکاتی دیگر با تیم های ملی یونان(۱۲ خردادماه) و لیتوانی(۱۹ خردادماه) تیم ایران را برای مسابقات پیش رو آماده کند.
ملی پوشان فوتبال کشورمان پس از سه دیدار تدارکاتی، عازم روسیه میزبان بیست و یکمین دوره جام جهانی خواهند شد که این رقابت ها در ۱۲ ورزشگاه و ۱۱ شهر برگزار خواهد شد.
ایران هم در نخستین دیدار خود ۲۵ خرداد ۹۷ ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران در ورزشگاه «سنت پترزبورگ» به مصاف تیم ملی مغرب (مراکش) خواهد رفت.
تیم فوتبال ایران که با تیم های پرتغال، اسپانیا و مغرب در گروه دوم جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه هم گروه شد، امیدوار است که در مسکو بعد از ۵ دوره حضور در این رویداد مهم، از مرحله گروهی به مرحله حذفی صعود کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.