خروج آمریکا از برجام نباید وحدت ما را به هم بزند

امام جمعه نوشهر با اشاره به خروج آمریکا از برجام ، گفت : این اقدام آمریکا نباید موجب تمرکز ما بر مقصریابی و دامن زدن به اختلاف و سرزنش شود و وحدت ما را به هم بزند.

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز ، حجت‌الاسلام محمود مشایخ در خطبه‌های نماز جمعه نوشهر افزود : ما باید با قدرت و مقاوم بایستیم و به وظایف خود عمل کنیم تا پیروزی نصیب ما شود.
وی تاکید کرد : لازم است از تجربیات چهل ‌ساله استفاده کنیم زیرا عادت آمریکا چنین است که زیر امضایش می‌زند و نامردی می‌کند و حتی به نوکران خود نیز وفا نمی‌کند.
امام جمعه نوشهر اظهار داشت : آنان به دنبال نابودی ملت ایران هستند و هرچه بیشتر کوتاه بیاییم آنها گستاخ‌تر می‌شوند؛ در نتیجه باید پایداری کنیم.
او یادآور شد : اروپاییان همیشه با آمریکا همراهند و حل مشکل اقتصادی ، باید وابسته به ظرفیت درونی باشد نه نگاه به خارج. ما بن ‌بست نداریم و باید به خدا اتکا داشته باشیم و کار و تدبیر کنیم.
امام جمعه نوشهر با گرامیداشت سالروز آزادی خرمشهر گفت : خرمشهر با فداکاری رزمندگان و تقدیم شش هزار شهید و گرفتن نوزده هزار اسیر آزاد شد و از آزادی خرمشهر جریان حزب‌الله شکل گرفت.
وی افزود : باید بدانیم لشکری که قدرت خدا پشتش باشد شکست ندارد.
او بیان کرد : ما امروز خرمشهرها داریم که باید آزاد کنیم و یکی از آنها اقتصاد است که مهم‌ترین مسألهٔ کشور محسوب می‌شود.
امام جمعه نوشهر گفت : مشکلات و معضلات فرهنگی و مراکز تفریحی نیز جای نگرانی دارد و ساحل دریا نباید محل فسق و فجور باشد.
وی همچنین روز دزفول و مقاومت و پایداری مردم این شهر و رزمندگان اسلام را گرامی داشت.
مشایخ با تسلیت سالروز رحلت خدیجه کبرا (س) و اشاره به دفاع وی از پیغمبر (ص) اظهار داشت: این مادر امت، تمام هستی‌اش را برای اسلام داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.