میزان تسهیلات اشتغال مددجویان در مازندران رشد ۲ برابری داشته است

مدیرکل کمیته امداد مازندران توانمندسازی مددجویان را از جمله برنامه ها برشمرد و گفت: میزان تسهیلات اشتغال نسبت به سال قبل با رشد دو برابری به ۴۴۰ میلیارد تومان رسیده است.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز,حجت الاسلام بشیر عالیشاه ظهر دوشنبه در رزمایش کمک مومنانه بخش بابلکنار با اشاره به اینکه توانمندسازی مددجویان سیایت راهبردی کمیته امداد به شمار می‌رود، افزود: سال قبل به هفت هزار مددجوی تحت پوش تسهیلات پرداخت شده است.

وی رقم تسهیلات پرداخت شده در سال قبل را دو هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: امسال برای اشتغال مددجویان تحت حمایت چهار هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار درنظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اقدامات کمیته امداد برای ساخت مسکن مددجویان گفت: درحال حاضر هزار و ۳۰۰ مسکن مددجویی در دست ساخت بوده که برای هر واحد ۶۰ متری ۱۸۰ میلیون تومان شامل وام بنیاد مسکن، قرض الحسنه کمیته امداد و امداد ولایت پرداخت می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد مازندران به اجرای دو مرحله رزمایش کمک مومنانه در استان اشاره و اضافه کرد: در این دو طرح که همزمان با ماه رمضان و ماه محرم و صفر برگزار شد بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار پرس غذای گرم توزیع شد.

حجت الاسلام عالیشاه توزیع ۱۷۰ هزار سبد غذایی با ارزش بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان را از دیگر برنامه‌ها برشمرد و گفت: امسال بیش از هزار میلیارد ریال برای بسته‌های سبد غذایی صرف شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.