مدیرکل هواشناسی البرز: دمای هوای البرز کاهش می‌یابد/ احتمال بارش‌های پراکنده در ارتفاعات

مدیرکل هواشناسی البرز گفت: در اواخر هفته با گذر موج ناپایدار ضعیف و سرد، کاهش دما در حدود ۴ تا ۷ درجه سانتی‌گراد و بارش‌های پراکنده به ویژه در ارتفاعات استان مورد انتظار است.

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، آرش بهارونداحمدی به پیش‌بینی شرایط جوی استان البرز پرداخت و اظهار کرد: تحلیل آخرین الگوهای پیش‌یابی حاکی از جوی پایدار در منطقه است که به موجب آن بعضی ساعات وزش باد و افزایش آلاینده‌ها پیش‌بینی می‌شود.

وی بیان کرد: در اواخر هفته با گذر موج ناپایدار ضعیف و سرد، کاهش دما در حدود ۴ تا ۷ درجه سانتی‌گراد و بارش‌های پراکنده به ویژه در ارتفاعات استان مورد انتظار است.

هوای البرز برای گروه‌های حساس ناسالم است

مدیرکل هواشناسی البرز با بیان اینکه آسمان امروز البرز صاف همراه با غبار محلی و بعضی ساعات وزش باد بوده و برای گروه‌های حساس ناسالم است، تصریح کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این استان ۲۴ درجه سانتی‌گراد و کمترین دمای هوا ۹ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۷ متر بر ثانیه است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌های هواشناسی، فردا آسمان البرز صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی است و هوا برای گروه‌های حساس ناسالم خواهد شد.

بهارونداحمدی به پیش‌بینی دمای هوای فردا پرداخت و متذکر شد: فردا بیشینه دما ۲۴ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما ۸ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۵ متر بر ثانیه است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.