انتقاد نماینده بروجن از معرفی نشدن وزیر آموزش و پرورش

نماینده مردم بروجن در مجلس گفت: از نیمه مهرماه گذشتیم و قرار است مراکز آموشی از آبان ماه فعالیت حضوری داشته باشند اما وزارت آموزش و پرورش بدون سکاندار اداره می‌شود. باید هر چه سریع تر وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی شود.

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز,امیرقلی جعفری بروجنی در جلسه علنی امروز( چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: با توجه به اولویت‌های کشور، محدودیت‌هایی که وجود دارد و طبق تأکیدات مقام معظم رهبری، دولت باید هر چه زودتر چرخه مدیریت خود را کامل کند.

نماینده مردم بروجن در مجلس با بیان اینکه تاخیر در تکمیل این چرخه موجب نگرانی است، گفت: مطالبه مردم این است که هر چه سریع تر چرخه مدیران دولت تکمیل شود. از نیمه مهرماه گذشته است و قرار است مراکز آموشی از آبان ماه فعالیت حضوری داشته باشند اما وزارت آموزش و پرورش بدون سکاندار اداره می شود از این رو باید هر چه سریع تر وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی شود.

وی ضمن تشکر از سفرهای استانی اخیر رئیس جمهور گفت: باید تاکید کرد که لازم است چرخه مدیریت استان‌ها کامل شود تا بتوان از سفرهای استانی بهره کامل برد.

این عضو مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان تأکید کرد: مردم این منطقه تشنه آب هستند. استان آب، آیینه و آفتاب با کمبود آب روبه رو است بسیاری از روستاها آب شرب ندارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.