استقرار مأموران یگان ویژه/ برقراری نظم و امنیت انتخابات در دستورکار

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: مأموران یگان‌های ویژه ناجا با حداکثر توان برای برقراری نظم و امنیت انتخابات در کنار سایر دستگاه‌های امنیتی و انتظامی حضور دارند.

0

به‌گزارش پایگاه خبری سبز البرز، سردار حسن کرمی فرمانده یگان‌های ویژه ناجا در حاشیه حضور در حسینیه حضرت موسی بن جعفر(ع) تیپ دوم یگان های ویژه ناجا و شرکت در انتخابات، ضمن تبریک دهه کرامت، حضور پرشور در انتخابات را بسیار مهم دانست و اظهار داشت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) امروز روز بسیار مهم در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی و سرمنشاء اقتدار در سال های آینده است.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا تصریح کرد: امروز دشمنان با تبلیغات منفی و گسترده به دنبال آن بودند که حضور مردم در پای صندوق را به حداقل برساند، اما این دسیسه با حضور آگاهانه و با بصیرت مردم عزتمند ایران اسلامی در پای صندوق های رأی خنثی شد.

سردار کرمی با اشاره به اینکه هنر مردم کشورمان، مایوس کردن دشمنان است، تصریح کرد: یکی از آثار و برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی، حاکمیت ملی است که این مهم با حضور پر شور و با شکوه مردم در پای صندوق های انتخابات به اثبات می رسد.

سردار کرمی با اشاره به حضور پرشور مردم در ساعات اولیه رای گیری در شعب اخذ رای در سراسر کشور، بیان کرد: مردم سرافراز ایران اسلامی مثل همیشه شگفتی ساز شدند چراکه خوب تشخیص می دهند و در خنثی سازی نقشه های دشمنان بسیار خوب عمل می کنند.

وی یادآور شد: سفیران شهدا به نمایندگی از هر شهید ایران اسلامی و همچنین خانواده این عزیزان در یگان های ویژه سراسر کشور تلاش های گسترده ای را به منظور ایجاد شور و شعف در عرصه انتخابات و انتخاب هوشمندانه با تکیه بر سخنان و تدابیر فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای عزیز (مد ظله العالی) انجام داده اند.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا خاطرنشان کرد: یگان های ویژه ناجا با حداکثر توان در برقراری نظم و امنیت انتخابات در کنار سایر دستگاه های انتظامی و امنیتی مشارکت دارند تا إن شاء الله برگ زرین دیگری در کارنامه افتخارات ناجا ثبت شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.