کشتی گزینشی المپیک| نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های کشتی گزینشی المپیک در قاره آسیا عصر امروز برگزار شد.

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز به نقل از سایت فدراسیون کشتی، مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های کشتی گزینشی المپیک در قاره آسیا، عصر امروز (پنجشنبه) در شهر آلماتی قزاقستان محل برگزاری این مسابقات برگزار شد. نتایج قرعه‌کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:
در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۱۲ نفر حضور دارند محمدرضا گرایی در دور اول با اوچیلوف از تاجیکستان مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان پوندت از تایلند و داحشان از اردن خواهد رفت. کشتی‌گیران سوریه، چین و هند در گروه گرایی قرار دارند.

حسین نوری در وزن ۸۷ کیلوگرم که هشت نفر حضور دارند، در کشتی نخست با شاگلدی آنایف از ترکمنستان کشتی می‌گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم و مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان فی پنگ از چین و جین هیوک کیم از کره جنوبی می‌رود.

همچنین در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف جهانگیر توردیف از ازبکستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده دیدار میان یانان چن از چین و ژیاموحامت صفراف از ترکمنستان روبه‌رو می‌شود.

کشتی آزاد:
براساس این گزارش، در وزن ۶۵ کیلوگرم امیرمحمد یزدانی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با عبدالک از کویت کشتی می‌گیرد و در صورت غلبه بر این کشتی‌گیر در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان جون سوک یون از کره جنوبی و حاجی محمد علی از بحرین می‌رود. در این وزن ۱۰ نفر حضور دارند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم هم یونس امامی در دور اول به مصاف علی موحامت اووزمیرادوف از ترکمنستان می‌رود و در صورت گذر از این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان منگ حجی جان از چین و پارینیا چامناجان از تایلند مبارزه می‌کند. در این وزن ۱۱ نفر شامل نمایندگان هند، قطر و تاجیکستان نیز حضور دارند.

محمدحسین محمدیان نیز در وزن ۹۷ کیلوگرم در دور نخست با نائویا آکاگوما از ژاپن مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی در این کشتی در مبارزه بعدی به مصاف ضیا موحامت صفراف از ترکمنستان می‌رود. در این وزن ۱۰ کشتی‌گیر حضور دارند.

مسابقات کشتی فرنگی، فردا (جمعه) و رقابت‌های کشتی آزاد روز یکشنبه ۲۲ فروردین ماه برگزار خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.