احتمال برگزاری حضوری امتحانات دانش‌آموزان پایه نهم و دوازدهم

وزیر آموزش و پرورش از جزئیات نحوه برگزاری امتحانات دانش‌آموزان خبر داد و گفت: اگر وضعیت کرونایی کشور ثابت باشد و وضعیت مناسبی از لحاظ کرونایی را در کشور شاهد باشیم موافق برگزاری امتحانات پایه‌های نهم و دوازدهم به طور حضوری هستیم.

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، محسن حاجی‌میرزایی در جمع خبرنگاران‌ به نحوه برگزاری امتحانات دانش‌آموزان در خرداد ماه ۱۴۰۰ اشاره کرد و اظهار داشت: اگر وضعیت کرونایی کشور ثابت باشد و وضعیت مناسبی از لحاظ کرونایی را در کشور شاهد باشیم موافق برگزاری امتحانات پایه‌های نهم و دوازدهم به طور حضوری هستیم.

‌وی در خصوص مشکلات برخی فرهنگیان که از طریق دانش‌سرا جذب آموزش و پرورش شدند، بیان کرد:‌ این وزارت در حال پیگیری موضوع است و برای رفع مشکلات آنان تلاش می‌کند‌.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به وضعیت نیروی انسانی عنوان کرد: بزرگترین گام در سند تحول ساماندهی نیروی انسانی است و همه کسانیکه قبل از سال ۱۳۹۲ با ما همکاری می‌کردند تعیین تکلیف شدند و بقیه ماه‌های آینده تعیین تکلیف می‌شوند.

حاجی میرزایی ادامه داد: مصوبات صلاحیت معلمی بررسی و ارائه شده است و کسی بدون صلاحیت معلمی نمی‌تواند وارد آموزش و تدریس شود.

وی خاطرنشان کرد: تمام سعی و تلاش ما براین موضوع است که انگیزه‌ای برای معلمان ایجاد شود تا افراد در مسیر کسب خلاقیت‌ها قدم بردارند و اگر رتبه‌بندی به شیوه صحیح انجام شود تحولی عمیق را شاهد خواهیم بود.‌

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.