آزمون وکالت یک روز مانده به برگزاری برای بار سوم لغو شد

ازمون وکالت که قرار بود فردا برگزار شود با درخواست ستاد ملی مقابله با کرونا برای بار سوم به تعویق افتاد.

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، حسین قاسمی دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا طی نامه‌ای رسمی از رئیس سازمان سنجش خواستار تعویق آزمون وکالت شد.

متن نامه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر خدایی
معاون محترم وزیر و رییس سازمان سنجش
سلام علیکم
با احترام، پیرو مکاتبات قبلی در خصوص برگزاری آزمون کانون وکلا در روز جمعه بیستم فروردین ماه سالجاری با عنایت به پیام صوتی دریافتی از معاون محترم بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر عدم اجرای پروتکل های مورد نظر و با توجه به وضعیت بیماری در کشور لطفا دستور فرمایید برابر نظر وزارت بهداشت آزمون به زمان دیگری موکول گردد.
حسین قاسمی، دبیرکمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی بیماری کرونا

سازمان سنجش نیز در پاسخ به نامه ستاد ملی مقابله با کرونا طی اطلاعیه‌ای از تعویق آزمون وکالت به زمانی دیگر خبر داد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

پیرو اطلاعیه مورخ ۱۴۰۰/۱/۱۱، به اطلاع ثبت نام کنندگان آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال ۱۳۹۹ – (اسکودا) می‌رساند با توجه به حاد شدن شرایط انتشار بیماری کرونا ناشی از شیوع ویروس جهش یافته انگلیسی در کشور و تغییر وضعیت تمامی شهرهای برگزاری آزمون به حالت قرمز و اعمال محدودیت در استان ها و شهرستان های محل برگزاری، براساس ابلاغیه مورخ ۱۴۰۰/۱/۱۹ معاون امنیتی و انتظامی و رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی، انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا این آزمون در تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۰ برگزار نمی‌گردد.
ضمن پوزش از متقاضیان گرامی به اطلاع می‌رساند، زمان برگزاری این آزمون متعاقباً از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان اعلام خواهد شد.

این آزمون قرار بود، فردا ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ برگزار شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.