رئیس صمت گلستان: ۱۱۷۸ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در گلستان پرداخت شد

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان گفت: از محل اعتبارات سال ۹۹ مبلغ هزار و ۱۷۸ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی گلستان پرداخت شد.

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، حسین طلوعیان در چهارصد و بیست و یکمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گلستان اظهارکرد: از محل اعتبارات رونق تولید سال ۹۹ یعنی از ابتدای مرداد ماه تا پایان سال گذشته درخواست تسهیلات ۴۷۳ واحد تولیدی استان جهت دریافت سه هزار و ۴۱۵ میلیارد تومان تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شده است.

وی گفت: از کل واحدهای معرفی شده به بانک ها ۲۱۴ واحد تولیدی استان هزار و ۱۷۸ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید دریافت کرده و هم اکنون استان گلستان در پرداخت تسهیلات رونق تولید پس از استانهای البرز، سمنان، زنجان و قزوین در جایگاه پنجم کشور قرار دارد.

طلوعیان بیان کرد: از محل اعتبارات تبصره ۱۸ هم از ۹۹ درخواست مصوب شده جهت دریافت ۷۲۲ میلیارد تومان، تاکنون به ۲۸ واحد حدود ۲۶۷ میلیارد تومان تسهیلات این بخش پرداخت شده است که استان در جایگاه چهاردهم کشور قرار گرفته است.

به گفته وی، از محل اعتبارات بازسازی و نوسازی هم تاکنون درخواست تسهیلات ۲۴۶ واحد تولیدی استان جهت دریافت ۹۵۹ میلیارد تومان در کارگروه مصوب و جهت پرداخت به بانک‌های استان ارسال شده که ۵۴ واحد ۱۷۲ میلیارد تومان تسهیلات این بخش را دریافت کرده و گلستان در این بخش هم پس از استان های هرمزگان و البرز، در رتبه سوم کشور قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.