اشجاری: هدف شهرداری آستارا در لیگ دسته یک کشوری حفظ سهمیه است

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، حسن اشجاری در نشست خبری با خبرنگاران خبرگزاری‌های این شهرستان در محل سالن اجتماعات شهرداری اظهار کرد: دور کردن حاشیه، هم‌دل بودن بازیکنان و تلاش برای یک هدف مشترک از عوامل موفقیت تیم فوتبال شهردار در صعود به لیگ دسته یک کشوری بود.

وی فوتبال این تیم را در طول لیگ دسته دو کشوری تهاجمی دانست و گفت: تیم فوتبال شهرداری در تمام بازی‌های خود با هدف برد در زمین حاضر می‌شد و اکثر گل‌های خورده این تیم به نیم‌فصل اول لیگ تعلق دارد.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا بیان اینکه تیم فوتبال شهرداری با وجود نواقص فنی در زمین چمن مجموعه ورزشی وحدت به لیگ دسته یک کشوری صعود کرده و با این اوصاف، تلاش برای حضور در لیگ برتر، یک رویاپردازی است، افزود: هدف ما باید روی حفظ سهمیه تیم در لیگ دسته یک کشوری معطوف شود.

اشجاری با اشاره به اینکه لیگ دسته یک با لیگ دسته دو و دسته سه کشوری قابل‌قیاس نیست، تصریح کرد: زمین چمن باشگاه وحدت با مشکل رخت‌کن، ورود و خروج بازیکنان، جایگاه تماشاگران، فنس دور زمین و نورپردازی مواجه است که در صورت برطرف نشدن این موارد بازی‌های نیم فصل شهرداری خارج از خانه برگزار می‌شوند.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا صعود این تیم به لیگ دسته دو کشوری را تاریخی دانست و افزود: از تاجرین و افرادی که دستشان به دهانشان می‌رسد انتظار داریم یک هفته از هزینه‌های خود را به بازیکنان غیور تیم فوتبال شهرداری اختصاص دهند، چراکه آن‌ها کار بزرگی در طول تاریخ این شهرستان انجام داده‌اند.

تیم فوتبال شهرداری آستارا در دور برگشت از مرحله پلی‌آف مسابقات لیگ دسته دو کشوری با نتیجه پنج بر سه در ضربات پنالتی پاس همدان را شکست داد و برای نخستین بار در تاریخ ورزش این شهرستان به لیگ دسته دو کشوری صعود کرد که بازی‌های لیگ دسته یک ۱۵ آبان ماه ۹۹ آغاز می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.