پیشنهاد یک نماینده برای برگزاری انتخابات به صورت حزبی-استانی

0

نماینده بناب در مجلس گفت: تا زمانی که قانون انتخابات اصلاح و انتخابات مجلس حزبی و استانی نشده است مشکلات قانون انتخابات و به تبع آن مشکلات حل نخواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز،حجت الاسلام محمد باقری نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی در گفت و گویی، با بیان اینکه قانون فعلی انتخابات دارای اشکالات متعددی است که باید اصلاحاتی از سوی مجلس یازدهم در آن صورت گیرد، گفت:البته در این زمینه در کمیسیون شوراهای مجلس طرح های وجود دارد که در حال بررسی از سوی نمایندگان است.

وی ادامه داد: سالهاست دلسوزانی از نهادهای مختلف می گویند قانون فعلی انتخابات محل اشکال است، تا جایی که تبعات آن حتی در بررسی اعتبارنامه نمایندگان دامن گیر مجلس شد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید براینکه امروز همگان به ضرورت اصلاح قانون انتخابات اذعان دارند و نباید در انجام اصلاحات در آن تأخیر داشته باشیم تا کشور و مردم  از این بابت متضرر نشوند، عنوان کرد: به نظرم تا زمانی که قانون انتخابات اصلاح نشده و انتخابات مجلس حزبی و استانی نشده است مشکلات قانون انتخابات و به تبع آن مشکلات حل نخواهد شد.

نماینده مردم بناب در مجلس اظهار داشت: تأخیر در تصمیم گیری در سطوح بالای کشور و در سطح کلان باعث بروز مشکلات در سطح استانها و شهرستان ها می شود و ما نمایندگان شهرستانها این مشکلات را با تمام وجود درک می کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.