ایجاد تحولات ارزشمند و رضایت بخشی در دانشگاه آزاد

0

رئیس هیئت موسس و امنای دانشگاه آزاد گفت: تحولات ارزشمند و رضایت بخشی در دانشگاه آزاد ایجاد شده است.

به گزارش  پایگاه خبری سبز البرز، با حضور ولایتی، رئیس هیئت موسس و امنای دانشگاه آزاد، مراسم تکریم رئیس دفتر هیئت موسس و امنا دانشگاه آزاد اسلامی و معارفه سرپرست جدید دفتر هیئت امنا دانشگاه آزاد اسلامی  برگزار شد.

ولایتی در این مراسم با تاکید بر این که دانشگاه آزاد اسلامی یکی از افتخارات ارزشمند نظام است گفت: این مجموعه با استفاده از ظرفیت های مردمی ایجاد شده و باید تلاش کرد تا فعالیت ها و اقدامات با رشد و کیفیت مناسب تر ارائه و به پیش رود.

رئیس هیئت موسس و امنا دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص دانشگاه آزاد اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب بارها تاکید فرمودند که سه محور کیان، اسلامیت و انقلابی بودن دانشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید مورد توجه قرار گیرد و با جدیت در این زمینه ها و همچنین انضباط مالی اقدام و مراقبت نمود.

ولایتی افزود: فعالیت در دانشگاه آزاد اسلامی بسیار مهم است و آسان هم نیست و دکتر طهرانچی و همکاران ایشان با تلاش و توانمندی، مدیریت نمودند و تحولات ارزشمند و رضایت بخشی محقق گردیده و باید با صمیمیت و همراهی در جهت تحقق اهداف گام برداشت.

رئیس هیئت مؤسس و امنا دانشگاه آزاد اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود از تلاش ها و فعالیت های مهندس مؤید تقدیر نمود و گفت: مهندس مؤید از نیروهای متعهد،انقلابی با سوابق مبارزاتی پیش از انقلاب و مسئولیت های ویژه و مهم پس از انقلاب بودند و همچنین دارای تجربه و توان بالای مدیریتی هستند که منشاء تحولات مهمی بودند و با جدیت توانستند مدیریت کارآمد و مؤثری را اعمال نمایند ضمن آن که در دوره مسئولیت نیز همچون گذشته اثر گذار بودند که مورد تقدیر است و از این ظرفیت و تجربه در هیئت امنا به نحو مطلوب و در جایگاه دیگری استفاده خواهد شد و برای آقای فتحی که فردی فعال، جهادی و با تجربه و سابقه ارزشمند مدیریتی هستند هم در مسئولیت جدید توفیق آرزومندم.

در این جلسه، مؤید هم ضمن تشکر و قدردانی از ولایتی ‌و حمایت هایی که انجام شده، گزارشی از اقدامات و فعالیت ها ارائه نمودند و برای رئیس جدید دفتر هیئت مؤسس و امنا آرزوی توفیق کرد و از همراهی مدیران و کارکنان بخش های مختلف نیز تقدیر نمود.

فتحی، سرپرست جدید دفتر هیئت امنا، نیز در ادامه ضمن تشکر از زحمات موید بر لزوم همدلی و همکاری جدی کلیه مدیران و همکاران دفتر هیئت مؤسس و امنا تاکید کرد و گفت: افتخار دارم که برای سال های طولانی در خدمت دکتر ولایتی باشم و از اعتماد مجدد ایشان تشکر می کنم و این افتخار بزرگی است که امیدوارم بتوانم در سنگر جدید نیز گام های مثبتی را برداریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.