رمزگشایی از ۵۰ فقره سرقت در بینالود/ مرگ کشاورز ۶۰ ساله حین آبیاری زمین

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ علی اکبر حسین‌پور گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت در مناطق مختلف شهرستان بینالود پیگیری موضوع به منظور شناسایی سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی بینالود افزود: تیم‌های تجسس پاسگاه انتظامی ویرانی با انجام گشت‌های هدفمند و با اشراف اطلاعاتی به سرنخ‌هایی دست یافتند که منجر به چهره زنی یک متهم سابقه دار در این زمینه شد و این فرد را با هماهنگی مقام قضایی در مخفیگاهش دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: ماموران انتظامی با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از مخفیگاه این فرد ضمن توقیف یک دستگاه خودرو سرقتی تعداد زیادی وسایل خانه، سیم و کابل‌های برق، ابزارآلات باغبانی و ساختمانی و لوازم داخل خودرو را کشف کردند.

این مقام انتظامی گفت: متهم دستگیر شده در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به ۵۰ فقره انواع سرقت اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

حسین پور با اشاره به این که تاکنون ۱۲ نفر از مال باختگان اموال خود را شناسایی کرده‌اند،گفت: با دستور مقام قضایی تحقیقات در این باره ادامه دارد.

مرگ دلخراش کشاورز ۶۰ ساله حین آبیاری زمین

فرمانده انتظامی نیشابور اظهار کرد: در پی اعلام یک فقره فوتی داخل باغی در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان نیشابور بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲ جمهوری به همراه نیروهای امدادی به محل اعزام شدند.

سرهنگ حسین دهقانپور افزود: با حضور ماموران در محل و در بررسی‌های اولیه مشخص شد، مردی ۶۰ ساله در حالی که لوله تانکر آب را برای آبیاری زمین در دست داشته است به علت دنده عقب آمدن تانکر به طرز دلخراشی فوت می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.