دستگیری ۸۰۰ خرده فروش مواد مخدر در عملیات «ظفر ۳» پلیس اصفهان

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مهدی معصوم بیگی در حاشیه نمایشگاه مبارزه با مواد مخدر در منطقه ۱۴ شهر اصفهان اظهار داشت: اعتیاد در حقیقت بلای خانمان سوز و ابر آسیب جامعه است که امروز با آن مواجه هستیم و برای اینکه از شر این بلا نجات پیدا کنیم بایستی همه مردم و دستگاه‌ها به صحنه بیایند و اقدام جدی انجام دهند.

وی با بیان اینکه اگر شهرهای سالمی می‌خواهیم باید ابتدا محله‌های سالمی داشته باشیم، از تشدید طرح‌های عملیاتی پاکسازی نقاط آلوده در سال جاری خبر داد و ابراز داشت: در همین راستا عملیات ظفر ۳ با هدف شناسایی محل‌های خرید و فروش و استعمال مواد مخدر در قرارگاه عملیاتی اقدام و عمل فرماندهی انتظامی استان طراحی و پس از ۱۰ روز کار اطلاعاتی و تحقیقاتی به اجرا گذاشته شد.

کشف ۱۱۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر به همراه آلات و ادوات

فرمانده انتظامی استان اصفهان افزود: در این عملیات یک روزه که با همکاری و هماهنگی خوب دستگاه قضائی صورت گرفت تعداد ۸۰۰ خرده فروش مواد مخدر دستگیر، مقدار ۱۱۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر به همراه آلات و ادوات مصرف آنها و بیش از ۲ میلیارد ریال وجوه حاصله از فروش مواد افیونی کشف شد.

وی بیان داشت: به همین منظور نمایشگاه آشنایی با آسیب‌ها و عواقب مصرف مواد مخدر به همراه کشفیات به دست آمده در عملیات مذکور در محله حصه که به دلیل بافت حاشیه نشینی آن مورد سوءاستفاده سوداگران مرگ قرار گرفته برپا شد.

استقبال پرشور مردم منطقه حصه از اقدامات پلیس

سردار معصوم بیگی با اشاره به استقبال پرشور مردم منطقه حصه از اقدامات پلیس اظهار داشت: اقشار مختلف مردم این منطقه ضمن تقدیر و تشکر از اجرای عملیات پاکسازی، خواستار استمرار این گونه اقدامات شدند.

سردار معصوم بیگی تصریح کرد: امروز نیروی انتظامی، مسئولان شهرداری، شورای شهر، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، حوزه مقاومت بسیج و مردم منطقه همگی پای کار آمده‌اند و ان شاء الله با همکاری و مشارکت همگان این بلای خانمان سوز از این منطقه ریشه کن خواهد شد.

۲۳۰۰ طرح و عملیات پاکسازی نقاط آلوده در استان اصفهان اجرا شده است

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه سال گذشته دو هزار و ۳۰۰ طرح و عملیات پاکسازی نقاط آلوده در استان اصفهان اجرا شده است از تشدید این گونه اقدامات در سال جاری خبر داد و گفت: هرچند که در طول سال هزاران کیلوگرم مواد مخدر توسط مأموران کشف می‌شوند اما زمانی ما می‌توانیم بگوییم که در کار مبارزه موفق عمل کردیم که دسترسی به مواد افیونی در محلات آسان نباشد و جوانان نتوانند به راحتی مواد بخرند و مصرف کنند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان بر عزم جدی این فرماندهی برای مقابله با سوداگران مرگ تاکید کرد و خطاب به مردم محلات آسیب پذیر گفت: اگر شما مردم و خانواده‌ها بخواهید و تلاش کنید قطعاً ما نیز در انجام مأموریت خود موفق خواهیم شود، به میزانی که شما خواهران، مادران، پدران و دلسوزان به میدان آمده و در زمینه پیشگیری از اعتیاد تلاش کنید کنید تیر سوداگران مرگ به سنگ می‌خورد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.