حجت‌الاسلام‌حائری مدیر مؤسسه دایرالمعارف فقه اسلامی شد

با حکم رهبر معظم انقلاب؛

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای در حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین حاج سید علیرضا حائری را به مدیریت بنیاد دایرة المعارف فقه اسلامی بر مذهب اهل بیت (علیهم السلام) منصوب کردند.
متن حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
جناب مستطاب حجة‌الاسلام والمسلمین آقای حاج سید علیرضا حائری دام‌افضاله
یکی از موهبت ها و الطاف الهی در دوران جمهوری اسلامی توفیق اقدام به تهیه‌ی دائرة‌المعارف فقه اسلامی براساس مذهب اهل‌بیت علیهم‌السلام است که حقاً پدیده‌ئی افتخار آفرین و ماندگار و راه‌گشا است. نقش اصلی و اساسی را در این اقدام بزرگ مرحوم آیةالله هاشمی شاهرودی رحمة‌الله‌علیه بر عهده گرفته و با همکاری گروهی از فضلای برجسته، بخش مهمی از این بنای فاخر را به سامان رساندند.
اکنون پس از ارتحال آن عالم محقق، لازم است تلاش مبارک برای به انجام رساندن این کار بزرگ ادامه یابد. اینجانب پس از بررسی و مشورت و جستجوی لازم جناب مستطاب‌عالی را که بحمدالله دارای منزلت علمی و شایستگی وافر میباشید و سالها در تدوین آن اثر برجسته همکاری و مشارکت داشته‌اید برای این مسئولیت مهم برگزیدم و مدیریت بنیاد متصدی این کار را به شما میسپارم و امیدوارم با جدیت و تلاشی که به کار خواهید برد ادامه‌ کار را با کیفیت و سرعت شایسته به سامان برسانید. توفیقات جناب عالی و دیگر دست‌اندرکاران را از خداوند متعال مسألت می کنم.
سیّدعلی خامنه‌ای
۱۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.