عرف:رونق تولید،پاداستراتژی سیاست حداکثرفشار امریکاعلیه ایران است

برگزاری نخستین جلسه کمیسیون کارگری شورای امنیت کشور در سال جاری؛

0

به گزارش پایپاه خبری سبز البرز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در نخستین جلسه کمیسیون کارگری شورای امنیت کشور که به میزبانی وزارت کشور برگزار شد، به مهم‌ترین مسائل و مشکلات محیط‌های کارگری و راهکارهای حل آن‌ها پرداخته شد.

در ابتدای این جلسه، رئیس کمیسیون اظهار داشت: در سال‌های اخیر، تأکید واضحی از سوی اغلب سیاستمداران امریکایی مبنی بر سیاست «حداکثر فشار علیه ایران» مشاهده می‌شود.

عرف ضمن تبریک فرا رسیدن روز جهانی کارگر و تشکر از زحمات و خدمات ارزشمند قشر کارگری کشور، با اشاره به این که امریکا این سیاست را با هدف ایجاد نارضایتی عمومی و دامن زدن به اعتصاب‌ها و ناآرامی‌ها در محیط‌های کارگری دنبال می‌کند، اظهار داشت: ضرورت دارد با در نظر داشتن عامل انسجام ملی، در جستجوی راهکارهای مؤثر و راهبردهای سنجیده برای مواجهه با این سیاست‌ها باشیم.

وی هم چنین تأکید کرد: نامگذاری سال ۱۳۹۸ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «رونق تولید»، این واقعیت را به ما گوشزد می‌کند که پاداستراتژی این سیاست‌های کینه توزانه امریکا علیه ایران، رونق تولید است.
در این جلسه، نمایندگان دستگاه‌ها و ارگان‌های عضو کمیسیون به ارائه گزارش درباره آخرین وضعیت محیط‌ها و مطالبات کارگری پرداختند و تصمیماتی نیز در راستای حل و فصل مسائل این حوزه مصوب گردید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.