لیگ‌ برتر فوتبال/ مصاف نمایندگان جنوب و شمال در هفته بیستم/نساجی مهمان نفتی‌ها است

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، تیم فوتبال نساجی مازندران در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به مصاف تیم نفت مسجد سلیمان می‌رود.

این دو تیم سال گذشته از رقابت‌های لیگ دسته یک به لیگ برتر راه یافتند و این دو تیم تازه لیگ برتری شده نتایج چندان بدی نگرفتند به‌ویژه تیم نساجی که با کسب امتیازات خوب در رتبه نهم جدول قرار گرفته است.

شاگردان مجید جلالی،  در نیم فصل دوم رقابت‌ها توانستند از چهار بازی، پنج امتیاز  به‌دست آورند و تنها برد نساجی مقابل فولاد خوزستان در هفته قبل به دست آمده است.

تیم نفت مسجد سلیمان هم از چهار بازی درنیم فصل دوم رقابت‌ها توانسته ۲ امتیاز کسب کند. هر دوی این امتیازات در مسجد سلیمان به دست آمده و این تیم توانسته پرسپولیس و پارس جنوبی جم را متوقف کند.

بازی رفت دو تیم در روز ۱ شهریور در ورزشگاه شهید وطنی با تک گل علی اصغر عاشوری به سود نساجی پایان یافت. این نخستین برد نساجی در تاریخ رقابت های لیگ برتر بوده است.

دو تیم مجموعاً ۱۱ بازی در برابر یکدیگر انجام داده‌اند. تیم نساجی ۶  و نفت ۳ بار برنده شد و ۲ بازی نیز با نتیجه مساوی پایان یافته است.

محمد آبشک بازیکن نساجی از این دیدار محروم است. هم چنین سه بازیکن نساجی نیز مصدوم هستند. محمد عباس زاده، حمیدرضا دیوسالار و مهرداد عبدی. تیم نفت بازیکن محروم و مصدومی ندارد.

محمدحسین ترابیان داور میدان است و علیرضا ایلدروم، امیرمحمد داودزاده وی را در این امر یاری می‌کنند.

به گزارش فارس، دیدار دو تیم نفت مسجدسلیمان و نساجی مازندران به صورت زنده از شبکه استانی مازندران و خوزستان پخش می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.