پیروزی سخت پرسپولیس مقابل صنعت نفت/ صدر جدول دوباره جابجا شد

هفته بیستم لیگ برتر؛

0

به گزارش پایگاه خبری سبز البرز، در ادامه رقابتهای هفته بیستم لیگ برتر تیم های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه امروز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر سرخپوشان به پایان رسید. علی علیپور(۲۰) برای پرسپولیس گل زد.

شروع این دیدار با بارش شدید باران در ورزشگاه آزادی همراه شد اما پرسپولیس که برای عقب نماندن از کورس قهرمانی نیاز سه امتیاز این دیدار داشت حملاتش را آغاز کرد و با حمایت تماشاگرانش به دنبال گل بود.

انتظار سرخپوشان خیلی طولانی نشد و بودیمیر در دقیقه ۲۰ توپی را روی دروازه ارسال کرد که علی علیپور با ضربه سر دروازه صنعت نفت را باز کرد. بعد از این گل بازهم پرسپولیس حملاتی را روی دروازه مهمان جنوبی اش پی ریزی کرد اما دروازه بان صنعت نفت اجازه نداد سرخ ها به هدفشان برسند.

در نیمه دوم هر چند پرسپولیس موقعیت های پرتعدادی نداشت اما در همان موقعیت هایی هم که ایجاد کرد توانست خطرات جدی را روی دروازه حریف ایجاد کند. در دقیقه ۶۰ شوت زیبای علی علیپور به تیر افقی دروازه صنعت نفت برخورد کرد.

ضمن اینکه بودیمیر نیز یک بار در نیمه دوم دروازه صنعت نفت را باز کرد اما داور به دلیل خطای این بازیکن گل را مردود اعلام کرد.

در دقیقه ۸۵ پرسپولیس این فرصت را داشت تا به دومین گل دست پیدا کند اما علی علیپور ضربه پنالتی را به بیرون زد. در این دقیقه خطای مدافع صنعت نفت روی مهدی ترابی یک پنالتی برای سرخپوشان به همراه داشت.

پرسپولیس با این پیروزی ۴۱ امتیازی شد و با دو بازی بیشتر نسبت به سپاهان صدر جدول را در اختیار گرفت.

ری سبز البرز،

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.