فرکی: برای بازی با پدیده با انگیزه و با روحیه هستیم/ پیکان باید به حقش برسد

بازی عقب افتاده ما با سایپا 21 اسفند برگزار می شود

0

به گزارش پایگاه خبری سبزالبرز، حسین فرکی در نشست خبری پیش از بازی با پدیده شهر خودرو اظهار داشت: ما در هفته چهارم دور برگشت لیگ‌ هستیم،بازی با سایپا به خاطر پلی‌آف آسیا به تعویق افتاد و از بازی با استقلال و سپاهان امتیاز نگرفتیم اما بازی با ماشین سازی پیروز شدیم و برای بازی با پدیده با انگیزه و با روحیه هستیم.

وی ادامه داد: پدیده تیمی متحول شده است و این بازی که برای ما یک بازی خانگی است و میزبان هستیم اهمیت زیادی دارد البته بازی سخت و دشواری با پدیده داریم ما هم انگیزه‌های خاص خودمان را برای این بازی داریم و امیدواریم در این بازی به موفقیت برسیم و با همه سختی‌ها و دشواری‌هایی که دارد ۳ امتیاز را بگیریم و در ادامه بازی‌های لیگ امیدوار باشیم.

فرکی ادامه داد: به ما اعلام کردند بازی عقب افتاده با سایپا روز ۲۱ اسفند برگزار می‌شود و به این ترتیب بازی با صنعت نفت آبادان که قرار بود ۲۴ اسفند باشد به ۲۶ اسفند موکول شده است، این مسئله باعث می‌شود که فشردگی بازی‌های ما قبل از سال نو زیاد باشد و باید با تمرکز بالایی به میدان برویم تا قبل از سال نو بتوانیم امتیازهای خوبی جمع کنیم. همانطور که در برنامه پیش‌بینی شده از ۸ فروردین ۹۸ مسابقات ادامه پیدا خواهد کرد و در مسیری که داریم بازیکنان مصدوم و محروم هم داریم و باید در این مسیر بتوانیم پیکان را به جایگاه مناسب خود در جدول برسانیم.

وی در مورد اینکه پیکان با پیروزی مقابل ماشین‌سازی به شخصیت رسیده است ، گفت:هر پیروزی به نوبه خودش به تیم شخصیت می‌دهد. فکر می‌کنم ما هنوز برای اینکه یک تیم کامل شویم کار داریم، باید در کار فوتبال و ارتباطات و شرایط روحی و روانی روی تیم کار کنیم، بازیکنان برای اینکه با تفکرات کادر فنی همخوانی پیدا کنند به زمان نیاز دارند و یکی دو ماه زمان برای این کار کافی نیست ولی اعتقاد دارم که در ادامه مسابقات شرایط به گونه ای است که می‌توانیم در ۲ بازی بعد که با تیم‌هایی که تقریباً در جایگاه ما در جدول هستند پیروز شویم و این بازی‌ها را به نفع خودمان تمام کنیم.

وی افزود: البته اینکه امتیازات کسب شده را نشانه شخصیت تیم بدانیم درست نیست زیرا پیکان یک تیم ریشه‌دار و با شخصیت است. البته ما تلاش می‌کنیم که نتایج بهتری بگیریم و امتیازات بیشتری به دست آوریم ولی پیکان شخصیت خودش را دارد اما باید به آنچه که استحقاقش را دارد و به حقش نرسیده برسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.